בדיקת כדאיות לעסק

איך מקימים עסק חדש? מה חשוב לדעת על רכישת עסק פעיל? האם ניתן לבחון מראש את הכדאיות של העסק? מי הם הלקוחות של חברת ביזנס פלאן? מה הם היתרונות של חברת ייעוץ זו?

להקים עסק זה לא עניין של מה בכך. לצערנו אנו שומעים וקוראים חדשות לבקרים על ארגונים רבים וכמו כן על הרבה מאוד עסקים קטנים אשר אינם שורדים. הנתונים הסטטיסטיים אינם מחמיאים. מדובר על קרוב לשמונים אחוזים של עסקים חדשים אשר נסגרים בחמש השנים הראשונות לקיומם. הבשורה הטובה היא כי ניתן לצמצם באופן משמעותי וניכר את הסיכונים של פתיחת עסק חדש. כל מה שנדרש הוא לקבל את ההכוונה מהמומחים של חברת ביזנס פלאן.

בדיקת כדאיות לעסק היא ללא ספק אחת הבדיקות החשובות ביותר שיכול לעשות בעל העסק בטרם הקים את העסק. בדיקת כדאיות לעסק נכונה מאוד גם עבור אלו אשר מחליטים לרכוש עסק פעיל אשר עומד למכירה. לא פעם ישנו יתרון גדול לעסק פעיל אשר נמכר.
עסקים אלו מוכרים בשוק, יש להם בסיס של לקוחות. חשוב לדעת כי הסטיגמה לעיתים מטעה ועל כן רבים נוטים לחשוב כי עסק העומד למכירה הינו עסק שנכשל. לא פעם עסקים אלו נמכרים מסיבות רבות אחרות. בדיקת כדאיות לעסק של חברת ביזנס פלאן בוחנת לעומק את כל הרבדים של העסק בצורה המקצועית ביותר על ידי אנשי המקצוע המעולים ביותר.

תוכנית עיסקית? רק אצל חברת ביזנס פלאן! יש דברים שעליהם לא ניתן להתפשר. תוכנית עיסקית זה הבסיס של כל עסק ועסק. אולם חשוב מאוד לזכור כי תכנית שאינה מקצועית דיו עשויה להטעות להוביל לקשיים. חברת ביזנס פלאן מעניקה את שירותיה למגוון רחב מאוד של לקוחות נאמנים וביניהם ניתן למצוא גופים עסקיים גדולים לצד ארגונים ולקוחות פרטיים קטנים.

מחפשים זכיינות למכירה? חברת ביזנס פלאן למענכם!
לאורך השנים נוספו עוד ועוד שירותים למעגל השירותים של חברת ביזנס פלאן. ניתן ליהנות משירותי בחינת כדאיות עסקית, תיווך עסקים, שירותי גישור עסקי, זכיינות למכירה, עסקים למסירה ועוד.
 

בדיקת כדאיות לעסק

לקביעת פגישת ייעוץ
לא מחייבת וללא עלות

חייגו
03-7445511
או מלאו פרטיכם:

ביזנס פלאן - ייעוץ וליווי לעסקים - Business Plan
בדיקת כדאיות השקעה     בדיקת כדאיות להשקעה     בדיקת כדאיות לעסק     בדיקת כדאיות לפתיחת עסק     גיוס אשראי לעסקים     גישור עסקי     הלוואה לעסק חדש     מחזור משכנתא     רוצה למכור עסק?     בדיקת כדאיות עסקה     עסקים להשקעה     מימון לעסק חדש     יועצים עסקיים     מתווך עסקים    
ייעוץ עסקי לעסקים פעילים     רכישת עסק פעיל     עסקים להשקעה     בתי קפה למכירה     מכירת עסקים     תיווך עסקים     זכיינות     עסקים חמים     הקמת עסק חדש     זכיינות בתי קפה     עסקים למסירה    
טלפון - 03-7445511  |   פקס: - 1533-744-5511