לעולם לא ניתן לדעת בביטחון מלא את כדאיותו של עסק ומה הם הסיכונים הנלקחים ברכישת עסק כזה או אחר, על מנת לנסות ולצמצם עד כמה שניתן את הסיכונים ולהגדיל את הסיכויים יש צורך בבדיקה מעמיקה של העסק.

בדיקת כדאיות העסקה היא כאמור נעשית על ידי אנשי מקצוע המיומנים לכך , אולם בסופו של יום יצטרך הרוכש לקבל את ההחלטה לא לפני שיוצגו בפניו כל הנתונים שנאספו וחוות דעת מקצועית לגבי הסכום המבוקש לרכישת העסק.

ראשית כל יש לבדוק היטב את כל הנתונים ההיקפיים הכוללים בתוכם את רווחיות העסק , אופי ניהול ותפעול העסק , החולשות הקיימות בעסקה , מנועיי צמיחה עתידיים ו"עזים" הקיימים בו .
חשוב להתרשם מהמוכר ומה הם סיבות עזיבתו את העסק לבחון את מידת היכולת שלו להעביר את העסק לרוכש וללוות אותו לאחר העסקה, חשוב לבדוק האם המחיר המבוקש אכן ריאלי.

בדיקת כדאיות העסקה
בדיקת כדאיות העסקה היא למעשה ניתוח של כל הנתונים והצגתן בפני הלקוח , בין היתר מדובר בניתוח התפעולי של העסק והחשבונאי, בדיקה זו היא כאמור מתן תשובות לכל השאלות הנוגעות לרכישת העסק הנמכר.
בדיקה זו הכרחית על מנת לייצר עסקה בטוחה ונטולת סיכונים מיותרים מצד הרוכש, והיא מקטינה משמעותית את סיכויי סיכון הכסף  שמושקע ע"י הרוכש בביצוע עסקה זו.

ביזנס פלאן
ביזנס פלאן מתמחה בבדיקות כדאיות בעולם העסקים הישראלי ,
למען שמירת אתיקה מקצועית מעניקה ביזנס פלאן שירות זה רק לרוכשים אשר מצאו עסקאות שלא ממאגר העסקים של חברת ביזנס פלאן ,
כך ביזנס פלאן תוכל לקחת צד ולייצג אך ורק את הרוכש בעסקה וללוות אותו בהליך בדיקת העסק והליך המשא ומתן מול המוכר.

מהניסיון שנרכש במשך השנים יש ביכולתנו להאיר את עיני הרוכש לגבי נקודות עליהן כלל לא חשב,
בתום בדיקת כדאיות העסקה אנו מוודאים שהרוכש קיבל תמונת מצב מדויקת ושהוא אכן הבין והפנים את כל הסיכונים והסיכויים ברכישת העסק ובניהולו לאחר מכן , בכל הקשור ליתרונות ולחסרונות שיש במימוש העסקה .
במידה ולפי בדיקת כדאיות העסקה מעלה כי יש אפשרות לעזור ולמקסם את העסקה , אנו פועלים כנציגי הרוכש ויועציו בכדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורו בעסקה זו, במקצועיות ובאחריות ודואגים לכך שישלם את המחיר הראוי לעסק ולא מעבר לכך.

כל הוצאה הכרוכה בבדיקה כדאיות מעמיקה היא בסופו של עניין הכרחית להצלחת העסקה,

בסופו של יום ההשקעה בבדיקת כדאיות משתלמת ביותר.
 

בדיקת כדאיות עסקה

לקביעת פגישת ייעוץ
לא מחייבת וללא עלות

חייגו
03-7445511
או מלאו פרטיכם:

ביזנס פלאן - ייעוץ וליווי לעסקים - Business Plan
בדיקת כדאיות השקעה     בדיקת כדאיות להשקעה     בדיקת כדאיות לעסק     בדיקת כדאיות לפתיחת עסק     גיוס אשראי לעסקים     גישור עסקי     הלוואה לעסק חדש     מחזור משכנתא     רוצה למכור עסק?     בדיקת כדאיות עסקה     עסקים להשקעה     מימון לעסק חדש     יועצים עסקיים     מתווך עסקים    
ייעוץ עסקי לעסקים פעילים     רכישת עסק פעיל     עסקים להשקעה     בתי קפה למכירה     מכירת עסקים     תיווך עסקים     זכיינות     עסקים חמים     הקמת עסק חדש     זכיינות בתי קפה     עסקים למסירה    
טלפון - 03-7445511  |   פקס: - 1533-744-5511