אם תדפדפו בעיתוניי סוף השבוע במדור העסקים למכירה תגלו לוודאי שהחלק העמוס ביותר של העסקים למכירה הוא בתי קפה למכירה .

בתי קפה למכירהבתי הקפה , סטאטוס של חופש ופינוק, כול אומן פריזאי יספר על בית הקפה המיוחד שלו עם הניחוח והארומה שתיזכר לעד , ולא רק בפריז , בלונדון ,בניו יורק ובתל אביב בתי הקפה הן מקום הבילוי הכי פופולארי , במרכזי הערים בתי הקפה מלאים, ובתי הקפה השכונתיים הם מקור פרנסה לא רע בכלל.

אם כן מדוע יש כל כך הרבה בתי קפה למכירה ? הסברה אומרת שבני האדם אוהבים להחליף מידי פעם מקומות בילוי  עודף בתי הקפה גורם לתחרות גדולה מאוד ולנפילתם ולקריסתם של הרבה מאוד עסקים קטנים כמו בתי קפה, אפשרות נוספת היא ניהול לא נכון של העסק, מה שגורם למערבולת כלכלית ולנפילה , בתי קפה למכירה הם אומנם כשלון של בעל עסק אחד אבל הם גם ההזדמנות של בעל עסק אחר .

איך בוחרים לרכוש בית קפה?

בעסק מהסוג הזה יש חשיבות גדולה מאוד למיקום העסק , בית קפה שממוקם במקום שכוח אל יזדקק למוצר מאוד מיוחד על מנת שיהיה לו את קהל הלקוחות שיהיה נאמן למוצריו , ספק גדול אם עסק כזה יחזיק לאורך זמן , בתי קפה מוטב אם היו ממוקמים במקומות הומי אדם שם האפשרויות הן בלתי מוגבלות.

ניהול המוצר הנמכר הוא צורך הכרחי בהצלחת העסק , שינויים בתפריט, אטרקציות קולינאריות הן הדרך הבטוחה להימנע מלהגיע למדורי בתי קפה למכירה, שימוש נכון ויעיל באנשי מקצוע שמתמקצעים בשדרוג עסקים כמו אנשי שיווק, פרסומאים.

עצות נכונות של אנשים האמונים על הנושא הכלכלי כלומר רואי חשבון ויועצי מס , יכולים להפוך עסק כושל לעסק מצליח.

ביזנס פלאן לשירותכם!

חברת ביזנס פלאן מעניקה שירותי תיווך בין אנשים המעוניינים להיכנס לעסקי בתי הקפה לבין בתי קפה למכירה , הידע המקצועי והניסיון שנרכש בביזנס פלאן והצוות המופלא יתנו פתרון עסקי יעיל לכל החפץ בכך.
 

בתי קפה למכירה


ביזנס פלאן - ייעוץ וליווי לעסקים - Business Plan
בדיקת כדאיות השקעה     בדיקת כדאיות להשקעה     בדיקת כדאיות לעסק     בדיקת כדאיות לפתיחת עסק     גיוס אשראי לעסקים     גישור עסקי     הלוואה לעסק חדש     מחזור משכנתא     רוצה למכור עסק?     בדיקת כדאיות עסקה     עסקים להשקעה     מימון לעסק חדש     יועצים עסקיים     מתווך עסקים    
ייעוץ עסקי לעסקים פעילים     רכישת עסק פעיל     עסקים להשקעה     בתי קפה למכירה     מכירת עסקים     תיווך עסקים     זכיינות     עסקים חמים     הקמת עסק חדש     זכיינות בתי קפה     עסקים למסירה    
טלפון - 03-7445511  |   פקס: - 1533-744-5511