דנהירש ושות' משרד עורכי דין (DNH)

שם העסק / חברה:
דנהירש ושות' משרד עורכי דין (DNH)

כתובת העסק:
קרמינצקי 2 (א) ת"א 

תחום הפעילות:
משפט מסחרי, נדל"ן, התמחות בחוזים, קמעונאות וזכיינות, ליטיגציה מסחרית.

תקציר על החברה:
משרד דנהירש ושות' (DNH) הנו משרד עורכי דין, בוטיק , העוסק במגוון תחומים משפטיים, אזרחיים ומסחריים, מלווה עסקאות במשק בסדרי גודל שונים, קטנות כגדולות, חברות ואנשי עסקים, כמו גם אנשים פרטיים במגוון תחומים וצרכים, המעניק ללקוחותיו שירות איכותי ומקצועי ללא פשרות עם דגש על שירותי ערך מוסף.
משרדנו מעריך יוזמות עסקיות ויזמים כאחד ולפיכך וכחלק מהחזון שלו, משמש כעוגן וכתומך בצמיחת הפעילות העסקית של לקוחותיו בצד בניה של מדיניות משפטית נכונה ואחראית, בהתבסס על ראיה ארוכת טווח וצמיחה בצד לקוחותיו.   
משרד דנהירש ושות' (DNH) מלווה את לקוחותיו בכל שלבי ה- Cycle העסקי שלהם ובכך משמש כיועץ בעל מעורבות עסקית גבוהה וכ - Facilitator . למשרד ראיה וחשיבה אסטרטגית ייחודית המושתת על הידע המשפטי והעסקי של המועסקים בו ושל הגורמים המזוהים עמו. המשרד לוחמני וחד שצריך ומאידך בעל יכולות יוצאות דופן לגלות את האינטליגנציה הרגשית.

כמה מילים על שיתוף הפעולה בינינו:
משרדנו הנו משרד בוטיק עם פרקטיקה מוכחת בתחומי עיסוק המשרד שהינם מגובנים אך ביערם נסובים סביב ליווי עסקים ועסקאות. המשרד עובד בשיתוף פעולה מלא עם חברת "ביזנס פלאן" ובכך מעניק את הטיפול המשפטי הנלווה לביצוע עסקאות רכישה ומכירה של עסקים פעילים, עסקאות זכיינות, ונושאים עסקיים מגוונים נוספים. משרדנו מעניק ייעוץ ראשוני ללא תשלום ומחירים נוחים ללקוחות חברה ביזנס פלאן מתוך רצון להעניק בידי הלקוחות את הכלים הבסיסיים המשפטיים הנדרשים לביצוע העסקה בה עם מעוניינים.

כתובת האינטרנט של העסק:
http://www.dnhisrael.co.il/
http://www.dnhisrael.com/

ביזנס פלאן - ייעוץ וליווי לעסקים - Business Plan
בדיקת כדאיות השקעה     בדיקת כדאיות להשקעה     בדיקת כדאיות לעסק     בדיקת כדאיות לפתיחת עסק     גיוס אשראי לעסקים     גישור עסקי     הלוואה לעסק חדש     מחזור משכנתא     רוצה למכור עסק?     בדיקת כדאיות עסקה     עסקים להשקעה     מימון לעסק חדש     יועצים עסקיים     מתווך עסקים    
ייעוץ עסקי לעסקים פעילים     רכישת עסק פעיל     עסקים להשקעה     בתי קפה למכירה     מכירת עסקים     תיווך עסקים     זכיינות     עסקים חמים     הקמת עסק חדש     זכיינות בתי קפה     עסקים למסירה    
טלפון - 03-7445511  |   פקס: - 1533-744-5511