הלוואה בערבות מדינה

כל עסק מוכרח להיתמך על ידי בסיס כלכלי יציב, אשר יעניק לו אשראי לרכישת מוצרים הכרחיים לתפעול העסק. התמיכה הכלכלית רלוונטית במיוחד לעסקים בהקמה, אשר נדרשים לתזרים מזומנים רחב וגמיש על מנת לאפשר את הקמת העסק. אמנם, מקימי עסק אמידים לא אמורים להתקשות באיתור מימון כלכלי לפיחת העסק, אולם מה בנוגע לבעלי עסקים לא מבוססים כלכלית? אלו ייאלצו לקחת הלוואה להקמת עסק לצורך רכישת המרכיבים הנדרשים לתפעולו הראשוני. על פי רוב, הצעות ההלוואות הניתנות על ידי הבנקים לבעלי עסקים בהקמה נחשבות לירודות ובעלות תנאים לא סימפטיים. זאת, הן מפני שהבנקים מודעים לנואשות בעלי העסיקם להלוואות, והן מהחשש שמא ההלוואה לא תוחזר, כאשר הנתונים מראים כי כל עסק שני בקירוב נאלץ להיסגר תוך ארבע שנים להקמתו, בעיקר בשל מניעים כלכליים.

מהי תכנית הלוואה לעסקים בערבות המדינה?
מדינת ישראל מעוניינת בהקמת ופיתוח עסקים חדשים, על מנת לקדם את המשק ולהוסיף תחרות בשוק הקיים. כאשר המדינה ראתה כי בעלי עסקים מתחילים מתקשים בהשגת מימון לתפעול ראשוני של העסק, היא החלה בתכנית המכונה הלוואה בערבות מדינה. במסגרת תוכנית זו, מקבל בעל העסק הזדמנות עסקית יוצאת דופן, על ידי מתן הלוואה בתנאים נוחים. ההלוואה ניתנת על ידי קרנות הבודקות כי העסק העתידי ובעליו עומדים במספר קריטריונים נדרשים. 

יתרונות הלוואות בערבות מדינה
ככלל, הלוואה רגילה מצריכה העמדת בטחונות כגון נכסים שבבעלות בעל העסק למקרה בו לא מוחזרת ההלוואה. שווי הביטחונות הללו זהה לרוב לגובה ההלוואה, ולעיתים אף עולה עליה. היה וההלוואה לא מוחזרת, באפשרות הבנק להפקיע את הכנסים ושר הביטחונות שהועמדו. כחלק מתכנית הלוואה בערבות מדינה, המדינה מספקת את מרבית הערבויות לטובת החזר השקעה של הקרן בבעל העסק, ואילו בעל העסק מספק כשלושים אחוז מכלל הביטחונות בלבד. אם לא די בכך, לא מעט מהקרנות המספקות הלוואות בערבות מדינה, מאפשרות לבעל העסק שלא להשיב חלק מההלוואה בשלבים הראשונים של הקמת העסק, המוגדרים מראש בין בעל העסק לקרן. בכך, מוענק לבעל העסק שקט יחסי ומרווח נשימה המסייע לו בראשית דרכו. כאמור, תנאי הלוואה בערבות מדינה הינם נוחים, כוללים ריבית נמוכה ופריסת תשלומים רחבה בהתאם לסיכום מקדים עם מקבל ההלוואה. 

סיוע מקצועי להלוואות
לחלק ניכר ממקבלי הלוואות חסר ניסיון בענף ההלוואות, חוסר ניסיון אשר עלול להוביל בלקיחת הלוואה לא כדאית. בעת לקיחת הלוואה לכל מטרה, מומלץ לפנות לייעוץ מקצועי, בטח ובטח כאשר מדובר בהלוואה בערבות מדינה המהווה הזדמנות עסקית יוצאת דופן. חברת ביזנס פלאן מציגה ניסיון רחב בסיוע וייעוץ לבעלי עסק בכל הנוגע ללקיחת הלוואות משתלמות. עובדי ביזנס פלאן הינם אנשי מקצוע איכותיים ורציניים, המתמחים הן בפן העסקי והן בפן הפיננסי, ומספקים ליווי אישי ומקצועי לבעלי העסק לכל אורך הדרך.
 

ביזנס פלאן - ייעוץ וליווי לעסקים - Business Plan
בדיקת כדאיות השקעה     בדיקת כדאיות להשקעה     בדיקת כדאיות לעסק     בדיקת כדאיות לפתיחת עסק     גיוס אשראי לעסקים     גישור עסקי     הלוואה לעסק חדש     מחזור משכנתא     רוצה למכור עסק?     בדיקת כדאיות עסקה     עסקים להשקעה     מימון לעסק חדש     יועצים עסקיים     מתווך עסקים    
ייעוץ עסקי לעסקים פעילים     רכישת עסק פעיל     עסקים להשקעה     בתי קפה למכירה     מכירת עסקים     תיווך עסקים     זכיינות     עסקים חמים     הקמת עסק חדש     זכיינות בתי קפה     עסקים למסירה    
טלפון - 03-7445511  |   פקס: - 1533-744-5511