הלוואות לעסקים

ניהול עסק אינה משימה פשוטה. על בעל העסק להשגיח מקרוב על עובדי העסק, לוודא כי שירותי העסק מוענקים בצורה המקצועית והאיכותית ביותר, הוא זקוק לתמרן בין גורמים נוספים הבאים במגע עם העסק בד בבד עם שמירת קשר עם לקוחות העסק, והמגוון עוד רחב. בעלות על עסק מסבה אמנם כבוד רב לבעליה, אולם היא כרוכה בעבודה קשה כאמור, כאשר אחד המרכיבים המשמעותיים בניהול עסק הוא הפן הכלכלי. כל עסק זקוק לבסיס כלכלי איתן על מנת לתפעל את העסק, כאשר לעיתים קורה כי בעל עסק מגלה שברז האשראי נסגר והוא זקוק ללקיחת הלוואות לעסקים על מנת להמשיך את קיום העסק. המצב דומה עבור אנשים המעוניינים לפתוח עסק חדש, ובייחוד צעירים להם לרוב כספי הפיקדון אינם מפסיקים ואין להם אף משענת כלכלית. אלו נאלצים לקחת הלוואות לעסקים חדשים.  

העמדת בטחונות להלוואה
הבנקים במדינת ישראל חוששים לא אחת ממתן הלוואות לעסקים, ובייחוד הלוואות לעסקים חדשים. חשש זה נובע בשל פשיטת רגל אפשרית של בעל העסק, כאשר הנתונים מראים כי כל עסק שני נאלץ להיסגר בתוך ארבע השנים הראשונות להקמתו. כתוצאה ישירה מכך, הלוואות לעסקים ניתנות בתנאים כלל לא נוחים, ובדרישה להעמדת בטחונות המקשים על בעלי העסקים. מדינת ישראל ראתה כי אנשים מתקשים במציאת מימון לפתיחת עסקים מתחילים, והחלה בפרויקט הלוואות לעסקים בערבות המדינה.

למעשה, המדינה מעמידה עבור בעל העסק המתחיל את הביטחונות הנדרשים עבור לקיחת ההלוואה, ובכך מקלה על פתיחת עסקים מתחילים. הלוואות לעסקים בערבות המדינה ניתנות על ידי קרנות, בהתאם לעמידת העסק העתידי בקריטריונים נבחרים. תנאי ההלוואות נחשבים נוחים במיוחד, בריבית נמוכה ולעיתים אף בתור הלוואות לעסקים ללא ריבית, בפריסת תשלומים רחבה בהתאם לבחירת מקבל ההלוואה. אשר על כן, ההמלצה הגורפת לבעלי עסקים בהקמה היא לוותר על הצעות ההלוואות הבנקים, לטובת ההלוואות הניתנות בערבות המדינה. 

כיצד לבחור את ההלוואה המתאימה לעסק?
ללקיחת הלוואה השלכות רבות על בעל העסק אשר נוטל אותה. גובה כל תשלום, משך פריסת התשלומים, סוג וגובה הריבית – כל אלו מרכיבים כלכליים אשר צפויים להשפיע על קיום העסק בהווה ובעתיד. לפיכך, יש לתת את הדעת על שלל מרכיבי ההלוואה, לקרוא את כלל השורות הקטנות בחוזה ולנסות למצות עד תום את אופציות תנאי ההלוואה. לא אחת חוסר ניסיונם של בעלי עסקים בקבלת הלוואות, גורם להם לחתום על הלוואות הפוגעות בעסק ובעתיד קיומו. פנייה לייעוץ מקצועי, עשויה לסייע בלקיחת הלוואה משתלמת ולחסוך סכומי כסף משמעותיים. חברת ביזנס פלאן הינה חברה בעלת ניסיון רב ומוניטין מצוין בייעוץ לעסקים ובלקיחת הלוואות. ביזנס פלאן מעניקה ליווי מקצועי ואישי עבור בעלי עסק מתחילים וותיקים כאחד, וצפויה להפנות אותם לקבלת ההלוואה הרווחית והכדאית ביותר עבור העסק שבבעלותם.   
 

ביזנס פלאן - ייעוץ וליווי לעסקים - Business Plan
בדיקת כדאיות השקעה     בדיקת כדאיות להשקעה     בדיקת כדאיות לעסק     בדיקת כדאיות לפתיחת עסק     גיוס אשראי לעסקים     גישור עסקי     הלוואה לעסק חדש     מחזור משכנתא     רוצה למכור עסק?     בדיקת כדאיות עסקה     עסקים להשקעה     מימון לעסק חדש     יועצים עסקיים     מתווך עסקים    
ייעוץ עסקי לעסקים פעילים     רכישת עסק פעיל     עסקים להשקעה     בתי קפה למכירה     מכירת עסקים     תיווך עסקים     זכיינות     עסקים חמים     הקמת עסק חדש     זכיינות בתי קפה     עסקים למסירה    
טלפון - 03-7445511  |   פקס: - 1533-744-5511