סוף סוף הגעתם אל הרגע הזה בו חשקתם כבר שנים , הזמנתם את האורחים היקרים לכם מכל , עשיתם חנוכת עסק , הקרבתם את המשפחה לטובת העניין, ביליתם שעות על גבי שעות בחלומות על הצלחה ועל תור ארוך של לקוחות שעומדים על מפתן דלת העסק שלכם לרכוש את המוצר אותו אתם מוכרים , ואז בוקר אחד אתם מבינים שכל החלומות עלו בתוהו ,העסק מניב הפסדים על גבי הפסדים , הבנק לוחץ , הלקוחות לא מגיעים , המשפחה היא הקורבן.

תסריט בלהות זה לצערנו מתקיים בכל יום בעשרות אם לא מאות עסקים כאלה ברחבי הארץ וגם ברחבי העולם , הקמת עסק חדש הוא עניין מסובך ולא פשוט כלל , להקמת עסק חדש יש תהליך אבולוציה משל עצמו , מטבע האדם הוא לחלום חלומות אופטימיים וורודים , כל אחד שעומד להיכנס לעסק חדש רואה את עצמו כבר בעל אימפריה בהקמה ,זהו טבעו של האדם , המרחק בין הרצון למציאות היא לעיתים מרחק רב מאוד ,על כן מוטב לו, למקים העסק החדש לבצע את כל הבדיקות הנדרשות על מנת שחלומותיו יתגשמו.

הקמת עסק חדש

איך מקימים עסק חדש ?

בדיוק כמו שעושים בדיקת תקינות כשקונים רכב כך גם חשוב מאוד לבצע בדיקה מעמיקה של כדאיות  העסק החדש , בהקמת עסק חדש חשוב מאוד לבדוק את השטח , הווה אומר לבדוק שסוג העסק מתאים למיקום , לדוגמא אם זהו סוג של עסק שמצריך תנועת אנשים רבה לא יהיה הגיוני לפתוח עסק כזה במקום שומם .

באותו העניין ,בהקמת עסק חדש חשוב לוודא שקהל היעד באזור יתאים לעסק אותו תרצו להקים, עסק לציוד סקי לא יתאים לתושבי אזור מדבר סהרה , על כן בחירת המיקום היא חשובה מאוד.

ניתוח כלכלי מעמיק הוא עניין שבלעדיו לא מקימים עסק חדש ! חברת ביזנס פלאן מתמחה בכל הקשור לבדיקת כדאיות ,תבנה עבורכם את התוכנית הכלכלית על מנת שהעסק יצליח , הקמת עסק חדש ללא תכנית עסקית מפורטת היא כמו להיכנס למבוך בעיניים עצומות ,על כן חשוב לתת למקצוענים לבדוק עבורכם ולייעץ לכם.
 

הקמת עסק חדש


ביזנס פלאן - ייעוץ וליווי לעסקים - Business Plan
בדיקת כדאיות השקעה     בדיקת כדאיות להשקעה     בדיקת כדאיות לעסק     בדיקת כדאיות לפתיחת עסק     גיוס אשראי לעסקים     גישור עסקי     הלוואה לעסק חדש     מחזור משכנתא     רוצה למכור עסק?     בדיקת כדאיות עסקה     עסקים להשקעה     מימון לעסק חדש     יועצים עסקיים     מתווך עסקים    
ייעוץ עסקי לעסקים פעילים     רכישת עסק פעיל     עסקים להשקעה     בתי קפה למכירה     מכירת עסקים     תיווך עסקים     זכיינות     עסקים חמים     הקמת עסק חדש     זכיינות בתי קפה     עסקים למסירה    
טלפון - 03-7445511  |   פקס: - 1533-744-5511