החוכמה כך אומרים הזקנים היא לדעת לייצר מכסף עוד כסף, לקחת רעיון מצליח שכבר הוכיח את עצמו, רעיון או שיטה שתורגמה כבר להצלחה כלכלית ולשכפל את עצמה ובכך למעשה לייצר מערכת משומנת שתזרים מזומנים עד אין סוף ליוזם הרעיון או ממציא השיטה.

כל אחד מדמיין בדמיונות הכי פרועים שלו את עצמו יושב על אי בודד מתחת לעציי קוקוס עם מחשב נייד וסופר את הכסף הנכנס לחשבונו באופן קבוע מרחק של אלפי קילומטרים ממקום מושבו , חלום זה של חלק מהאנשים הוא המציאות של חלק אחר ,שיטת הזכיינות יכולה להפוך דמיון זה למציאות .

הקלישאה אומרת שכל מי שעובד אין לו זמן לעשות כסף , זה בגדול מה שעומד מאחורי רעיון הזכיינות בכלל וזכיינות בתי קפה בפרט , לצורך הדוגמא אם מישהו המציא רעיון לטעמי קפה מיוחדים או שיש לו לרעיון עיצוב מיוחד , מכירת רעיון זה הוא זכיינות בתי קפה .כולם מכירים את רשת קפה ארומה , זו היא אחת הדוגמאות לזכיינות בתי קפה , זכיינות היא אפשרית כאמור בכל תחום ותחום .
 

זכיינות בתי קפה


אז מה היא בעצם אותה הזכיינות ?

אם בזכיינות בתי קפה אנו עוסקים אז כדוגמת קפה ארומה כל אחד שממציא רעיון כל שהוא או שהוא בעל ידע מסוים , על מנת להשתמש ברעיון או בידע הזה יש צורך בקניית זכות זו , זוהי למעשה דרך בה שני הצדדים מרווחים כסף , בעל הזיכיון הוא מרוויח כסף מהעברת בזכות לשימוש בידע או ברעיון לזכיין והזכיין מרוויח כסף מהפעלת בית הקפה עם השימוש בידע של בעל הזיכיון.

החברה שהיא בעלת הזיכיון מאפשרת גם זכות שימוש בלוגו , אבל אין לה שום זכויות על המבנה או הנדל"ן של הזכיין .

ניתן להרוויח כסף על זכיינות בתי קפה או כל זכיינות אחרת במספר דרכים מקובלות , אחת הדרכים היא תשלום שכירות על הזיכיון מידי חודש בחודשו , אפשרות אחרת היא על ידי תשלום אחוזי רווח קבועים או משתנים בהתאם להסכם בין הצדדים.
 
 
     
 
בתי קפה, מסעדות ובארים
 
     
  בתי קפה, מסעדות ובארים  
     
 
 
     
 
קמעונאות / סיטונאות / חנויות
 
     
  קמעונאות / סיטונאות / חנויות  
     
 
 
     
 
תעשיה, ייצור, יבוא שיווק והפצה
 
     
  תעשיה, ייצור, יבוא שיווק והפצה  
     
 
 
     
 
עסקאות נוספות
 
     
  עסקאות נוספות  
     
 
לקביעת פגישת ייעוץ
לא מחייבת וללא עלות

חייגו
03-7445511
או מלאו פרטיכם:

ביזנס פלאן - ייעוץ וליווי לעסקים - Business Plan
בדיקת כדאיות השקעה     בדיקת כדאיות להשקעה     בדיקת כדאיות לעסק     בדיקת כדאיות לפתיחת עסק     גיוס אשראי לעסקים     גישור עסקי     הלוואה לעסק חדש     מחזור משכנתא     רוצה למכור עסק?     בדיקת כדאיות עסקה     עסקים להשקעה     מימון לעסק חדש     יועצים עסקיים     מתווך עסקים    
ייעוץ עסקי לעסקים פעילים     רכישת עסק פעיל     עסקים להשקעה     בתי קפה למכירה     מכירת עסקים     תיווך עסקים     זכיינות     עסקים חמים     הקמת עסק חדש     זכיינות בתי קפה     עסקים למסירה    
טלפון - 03-7445511  |   פקס: - 1533-744-5511