עובדים קשה ולא מרווחים מספיק ? הבנק לוחץ אתכם?
מתחרה חדש מאיים לנגוס ברווחים שלכם?
העסק שבבעלותכם לא מניב את התוצאות שציפתם להם?
אתם מעוניינים להגדיל את רווחיות העסק או לשנות יעוד?

 
אתם לא לבד בקבלת ההחלטות!

מומלץ ביותר לפנות לאנשי המקצוע אשר מתמחים נקודתית בבעיות שלכם וידעו לצייד אתכם בפתרונות הכי נכונים ומשתלמים על מנת שתמשיכו לנוע בצורה בטוחה ואחראית אל עבר עתיד טוב יותר.
 
ייעוץ עסקי לעסקים פעילים הוא צורך קיומי בכל עסק. בין אם העסק קטן או גדול יש צורך ביועצים עסקיים אשר ינתחו את העסק שלכם לאורך, לרוחב וידעו למצוא את הפתרונות העסקיים על מנת שתוכלו להמריא עם העסק שלכם, להגדיל רווחים ולגרום לתנועת לקוחות הרבה יותר גדולה ואיכותית.
 
 
איך בוחרים ייעוץ עסקי לעסקים פעילים ?
 
ראשית כל עם הצלחה לא מתווכחים, חברת ביזנס פלאן מעניקה שירות ייעוץ עסקי לעסקים פעילים בגודל קטן עד בינוני בעלי מחזורי מכירות של עד 100 מיליון ₪ ועד 100 עובדים במגוון ענפים רבים ובהם: קמעונאות, מסעדנות, בתי קפה, מרכזי הפצה, מרכזי תעשיה ועוד, וזאת תוך הצלחה רבה שמניבה תוצאות חיוביות.
 
חשוב מאוד לוודא:
 
שיש לחברה אשר בחרתם שתייעץ לכם את כל הניסיון והידע הנדרש לשדרוג העסק.
שהחברה תתמחה בכל הנושאים המקיפים את העסק שלכם, כולל ידע בניהול עסקים בתחום העיסוק שלכם, יכולות בניתוח העסק על כל רבדיו לרבות דוחות כלכליים, נהלי עבודה, שיווק, תפעול, ניהול עובדים, בקרה על הנהלת החשבונות של העסק, ידע בתכנון תזרים מזומנים וניהולו, התנהלות מול בנקים , ידע בתכנון לתווך ארוך הצבת יעדים לעסק וכיבושם בהצלחה.
 
 
חברת ביזנס פלאן לשירותכם:
 
החברה נותנת שירותיי ייעוץ עסקי לעסקים קטנים ובנונים בתחמי הפעילות הבאים:
 
קמעונאות, מרכזי הפצה, מסעדות, בתי קפה ובארים, מזון מהיר, תעשיה קלה ועוד.
 
במהלך השרות יוצמד לבית העסק נציג החברה אשר ינתח את פעילות העסק במישורים הבאים – תפעול, שיווק, ניהול פיננסי חשבונאי, ניהול כללי.
 
לאחר אבחון וניתוח העסק , אנו נבנה תהליכי ייעול והבראה לשיפור ביצועי העסק, מתן כלים, פתרונות והידע הדרוש להצלחת העסק, הדרכה והטמעה של גישות ושיטות מתקדמות על ידי ייעוץ שיווקי, ייעוץ פיננסי וליווי עסק!
 

ייעוץ עסקי לעסקים פעילים


ביזנס פלאן - ייעוץ וליווי לעסקים - Business Plan
בדיקת כדאיות השקעה     בדיקת כדאיות להשקעה     בדיקת כדאיות לעסק     בדיקת כדאיות לפתיחת עסק     גיוס אשראי לעסקים     גישור עסקי     הלוואה לעסק חדש     מחזור משכנתא     רוצה למכור עסק?     בדיקת כדאיות עסקה     עסקים להשקעה     מימון לעסק חדש     יועצים עסקיים     מתווך עסקים    
ייעוץ עסקי לעסקים פעילים     רכישת עסק פעיל     עסקים להשקעה     בתי קפה למכירה     מכירת עסקים     תיווך עסקים     זכיינות     עסקים חמים     הקמת עסק חדש     זכיינות בתי קפה     עסקים למסירה    
טלפון - 03-7445511  |   פקס: - 1533-744-5511