מאגר עסקים למכירה

 
     
 
בתי קפה, מסעדות ובארים
 
     
  בתי קפה, מסעדות ובארים  
     
 
 
     
 
קמעונאות / סיטונאות / חנויות
 
     
  קמעונאות / סיטונאות / חנויות  
     
 
 
     
 
תעשיה, ייצור, יבוא שיווק והפצה
 
     
  תעשיה, ייצור, יבוא שיווק והפצה  
     
 
 
     
 
עסקאות נוספות
 
     
  עסקאות נוספות  
     
 
לקביעת פגישת ייעוץ
לא מחייבת וללא עלות

חייגו
03-7445511
או מלאו פרטיכם:
 רכישת עסק או הקמת עסק


​בקבלת ההחלטה להיכנס לפעילות עסקית נדרש מאיש העסקים / היזם לבחור בין 2 האפשרויות הקיימות והמקובלות:
  • האחת היא אופציה ה"הקמה" / "הקמת עסק":
  • דרך להיכנס לפעילות עסקית בהקמתו של עסק חדש מהיסוד – יש מאין.

בהליך שכזה היזם מחליט מה הוא תחום העיסוק שבו יפעל העסק ומה יהיה מיקומו הגאוגרפי.

במרבית מהליכי הקמת עסק חדש חלק מההקמה דורש איתור נכס להפעלת העסק, רכישת ציוד קבוע להפעלתו, ביצוע פעולות בינוי והתאמת הנכס לצרכי העסק.

בנוסף בהקמת עסק חדש יש לגייס עובדים ולהכשירם. יש להיקשר עם ספקים ונותני שירות לעסק, יש לפרסם ולשווק את העסק החדש ולהודיע על קיומו לקהל הלקוחות הפוטנציאלי ועוד פעולות והחלטות נוספות שרובם המוחלט יסתיימו בערב פתיחת העסק לקהל הלקוחות.

 
בסיום הליך ההקמה ניתן יהיה לאמוד את עלות ההקמה הסופית של העסק. בד"כ לעלות זו מתווספות עלויות התאמה נוספות לאחר פתיחתו של העסק ועוד עלויות הרצה בתקופת הפעילות הראשונה של העסק.
אחד הדברים היחידים שאינם ידועים וקשים להערכה בהליך הקמת עסק חדש הוא מחזור המכירות / ההכנסות שעליו תתבסס הפעילות העסקית.

נתון חסר זה יוצר אי-וודאות ושם את הפעילות העסקית ואת בעל העסק בסיכון רב יחסית.
זו היא למעשה שאלת השאלות, הנעלם החסר למשוואת ההצלחה העסקית.

האם מחזור המכירות יעבור את נקודת האיזון של העסק ויניב רווחים לבעליו? או שמא מחזור המכירות הממוצע יהיה נמוך מנקודת האיזון ולא יצליח לעבור אותה. כאמור במצב כזה העסק עתיד להיות עסק מפסיד ולא רווחי.
 
שאלה זו איננה קיימת כאשר היזם קונה / רוכש עסק חי ופעיל בעל פעילות עבר הניתנת להצגה ולבחינה ובעזרתה יהיה ניתן להסיק מסקנות לגבי העתיד של העסק.
כאן אנו מגיעים לאפשרות השנייה הקיימת בכניסה לפעילות עסקית שהיא:

רכישת עסק חי ופעיל
- עסקים למכירה:
במצב של רכישת עסק חי ופעיל היזם לא עובר את כל הליך ההקמה. הוא מקבל עסק שכבר בוצעו בו כל מטלות ההקמה שהוזכרו וכחלק מהפעילות, הרוכש מקבל לידיו את כל מה שגרם לפעילות להתקיים. הווה אומר: עובדי העסק, לקוחות העסק, קשרי העבודה עם ספקי העסק, הציוד שהושקע בעסק, חוזים מסחריים הקשורים לפעילות העסק וכן נכסים וירטואליים של העסק כגון המותג, המוניטין, אתר האינטרנט וכו'.
 
בעסקה שכזו ניתנת לרוכש וודאות גבוהה יותר לגבי אופי העסק, פעילותו, רווחיותו והעלות הסופית שיהיה עליו לשלם עבור רכישתו.
ברכישת עסק חי ופעיל הרוכש נחשף לכל פעילות העבר של העסק. ניתנת לו האפשרות לבחון אותה ולדעת בוודאות שלמה על מה הוא משלם את כספו היקר. בסיס עסקה שכזו הוא בד"כ על סמך המצגים שאליהם נחשף הרוכש. פריווילגיה זו קיימת אך ורק ברכישת עסק חי ופעיל והיא מהווה סוג של "תעודת ביטוח" לרוכש.
בבחינת נתוני העבר ניתן ללמוד ולהסיק הרבה על העתיד של העסק. היום שבו הרוכש יקבל לידיו את מושכות העסק וישב על כיסא הנהג שמניע את הכרכרה.
 
אנו בביזנס-פלאן | Business Plan מומחים בניהול מיזוגים, רכישות וחיבורים עסקיים. ברשות החברה ידע וניסיון רב שנים בהליכים שכאלו וכמו כן מאגר רחב של עסקים מגוונים מתחומי פעילות שונים ומענפים שונים כמו: תעשייה, מפעלים יצרניים, חברות סחר,  ייבוא שיווק והפצה, קמעונאות, סיטונאות, מסעדנות, בתי קפה, נותני שירותים, חברות IT, חברות High-Low Tech, מכללות, ליווי במודל זכיינות, יזמות עסקית ועוד.
 
לכל עסק הנמצא במאגר החברה שלנו ישנו תיק עסקה המבוסס על נתונים אמתיים של העסק לרבות דוחות ומאזני העסק.
תיק עסקה זה נותן סקירה מלאה של העסק ושל פעילות העסק. כל הנתונים עברו בדיקה של יועציי החברה ואומתו על ידם.
למרות שבסופו של דבר האחריות לבחינת העסקה היא על הרוכש, הבדיקות המקדימות שאנו עושים לעסקים שאותם אנו מייצגים חוסכות זמן וכסף לרוכש הניגש לעסקה ומקצרות את ההליך שעליו יהיה לעבור.
 
כחלק מהליך הליווי שלנו בהליך מיזוגים או רכישות וחיבורים עסקיים (רכישה ומכירה של עסק) תפקידנו לא מסתיים לאחר הצגת העסקה. אנו מעורבים בכל ההליך מתחילתו ועד סופו. המלווה העסקי מטעמנו מגיע לכל הפגישות הרלוונטיות לעסקה ומעורב בכל פרט הקשור לה. מעורבות זו יוצרת ערך מוסף לצדדים שבעסקה.
בהליך שכזה המלווה העסקי הוא ה"מנצח" על התהליך. תפקידו להיות הגורם החוצץ בין הרוכש לקונה ולהבין את צרכי הצדדים וע"י פעילות גישור וניהול משא ומתן המקדם את העסקה תוך כדי מתן מענה לכל צרכי הצדדים ככל הניתן.

עסקה טובה היא עסקה שבה ניתן מענה מרבי, ככל הניתן, לצרכים של כל אחד מהצדדים וסופה בחתימה.

ביזנס פלאן - ייעוץ וליווי לעסקים - Business Plan
בדיקת כדאיות השקעה     בדיקת כדאיות להשקעה     בדיקת כדאיות לעסק     בדיקת כדאיות לפתיחת עסק     גיוס אשראי לעסקים     גישור עסקי     הלוואה לעסק חדש     מחזור משכנתא     רוצה למכור עסק?     בדיקת כדאיות עסקה     עסקים להשקעה     מימון לעסק חדש     יועצים עסקיים     מתווך עסקים    
ייעוץ עסקי לעסקים פעילים     רכישת עסק פעיל     עסקים להשקעה     בתי קפה למכירה     מכירת עסקים     תיווך עסקים     זכיינות     עסקים חמים     הקמת עסק חדש     זכיינות בתי קפה     עסקים למסירה    
טלפון - 03-7445511  |   פקס: - 1533-744-5511