מימון לעסק חדש

רבים וטובים מוצאים את עצמם תוהים מתי יוכלו לפתוח עסק פרטי. העבודה תחת מעסיק עלולה להיות לא אחת מייגעת ומתסכלת, תסכול אותו עסק חדש בבעלות עצמאית עשוי לפתור לחלוטין.
לעיתים קרובות, יש במוחם אפילו רעיון לנושא העסק, ותכנית מדויקת ומתוכננת כיצד להוביל אותו אל ההצלחה.

לכאורה, כל שנותר להם הוא לאזור מעט אומץ ולפתוח את העסק, למעט בעיה אחת קטנה  - כיצד להשיג את המימון להקמת העסק? הקמת עסק אינה פעולה פשוטה, והיא כרוכה בהוצאות כלכליות גבוהות במיוחד, כאשר הרווחים מהעסק צפויים להתרחש רק כעבור זמן רב. אשר על כן, אין עוררין על כך כי איתור מקורות מימון לעסק חדש, הוא אחד הדילמות המרכזיות ביותר העומדות בפני אדם המעוניין להקים עסק או חברה משל עצמו.

מהן מקורות המימון להקמת עסק?
כאמור, בשלב הקמת ופתיחת עסק חדש, בגדלים ומשתנים ותהיה אשר תהיה המטרה לשמה הוא מוקם, יש לאתר מקור מימון ראשוני שיאפשר את ייסודו. להלן מספר אפשרויות להשגת מימון לעסק חדש: מקורות מימון לצעירים – לחיילים משוחררים או בוגרי אוניברסיטאות אין לרוב בסיס כלכלי יציב המאפשר פתיחת עסק. אחת האפשרויות הנפוצות היא שימוש בכספי הפיקדון, או פנייה לבנק לקבלת הלוואה (אולם זו תלווה לרוב בריבית גבוהה). דרך נוספת היא פנייה לקרן לסיוע לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות מדינה.

הלוואות מבנקים – ניתן לקבל הלוואה מבנקים, כחלק מתכנית מימון חוץ בנקאי לעסקים, על מנת להעניק לעסק גג כלכלי בראשית דרכו. מימון פנימי – אדם בעל יכולות כלכליות המאפשרות פתיחת עסק עצמאי, ללא סיוע כלכלי של גורם חיצוני, יכול להשתמש בהונו האישי כהשקעה ראשונית לייסוד וכן מימון העסק. על כל פנים, מומלץ להשקיע בעסק בצורה נבונה ומקצועית ולא לפזר כסף לכל עבר.

סיוע מקצועי בהקמת עסק חדש
פתיחת עסק, גדול כקטן, אינה פעולה פשוטה כלל וכלל, בייחוד לאדם חסר ניסיון בעולם העסקי. יש להחליט מבעוד מועד על קהל היעד אליו פונה העסק, אופן שיווק העסק, מיקום אסטרטגי בו ימוקם העסק וכן להשיג מקורות מימון לעסק. חוסר הנסיון עלול לבוא בעוכריהם של אנשים להם תחום העסקים הינו חדש, וגרום להפסדים כלכליים מידיים. לפיכך, כדאי לשקול פנייה לחברה מקצועית ומנוסה בעולם העסקי, אשר תעניק ליווי מקצועי ואישי לכל אורך התהליך, לרבות בייעוץ באופן השגת מימון לעסק חדש.

חברת ביזנס פלאן הינה חברה מנוסה ומוכרת בקנה מידה ארצי בעולם העסקי, לה אלפי לקוחות מרוצים. החברה מעניקה לכל לקוח באשר הוא סיוע וליווי מקצועי בעת פתיחת העסק ובתחילת שנות פעילותו, ומציגה בפניו את מגוון אפשרויות מימון לעסק חדש העומדות בפניו לרבות הצעות מימון חוץ בנקאי לעסקים המשתלמות ביותר. חברת ביזנס פלאן מציגה הצעות מחיר נוחות ואטרקטיביות עבור בעלי עסקים מתחילים, ומסייעת להם להגשים את חזונם. 
 
לקביעת פגישת ייעוץ
לא מחייבת וללא עלות

חייגו
03-7445511
או מלאו פרטיכם:

ביזנס פלאן - ייעוץ וליווי לעסקים - Business Plan
בדיקת כדאיות השקעה     בדיקת כדאיות להשקעה     בדיקת כדאיות לעסק     בדיקת כדאיות לפתיחת עסק     גיוס אשראי לעסקים     גישור עסקי     הלוואה לעסק חדש     מחזור משכנתא     רוצה למכור עסק?     בדיקת כדאיות עסקה     עסקים להשקעה     מימון לעסק חדש     יועצים עסקיים     מתווך עסקים    
ייעוץ עסקי לעסקים פעילים     רכישת עסק פעיל     עסקים להשקעה     בתי קפה למכירה     מכירת עסקים     תיווך עסקים     זכיינות     עסקים חמים     הקמת עסק חדש     זכיינות בתי קפה     עסקים למסירה    
טלפון - 03-7445511  |   פקס: - 1533-744-5511