"היינו במקומות שונים בחיינו, עבדנו תחת כל בוס, ראינו איך מפטרים אנשים לידנו ובמקרים מסוימים חרב הפיטורים לא פסחה גם עלינו ", ציטוט זה הוא מתוך מוחו של האדם הממוצע , האיש השכיר שכל חייו עובד על מנת לגרום למישהו אחר להיות עשיר ומדושן ואילו אותו הפועל יחזור בסוף היום הביתה אל חיק משפחתו ויחשוב איך הוא מצליח לסיים את החודש .

כאן מגיעה לשיאה הדילמה של כל שכיר ממוצע , לזרוק את העבודה כשכיר ולפנות למדור למכירת עסקים ולהתחיל בחיפושים אחר האושר , דילמה זו מעמיקה כאשר מחשבה שנייה חודרת אל מוחנו: "אם כל כך טוב להיות עצמאי אז מדוע מדור מכירת עסקים כל כך עמוס בעסקים מקטנים עד גדולים?".

בדרכנו למצוא עסק טוב אנו נאלצים לבחון כל נושא שכרוך התחום מכירת עסקים , חשוב לבדוק מה מצריך עסק כושל להפוך לעסק מצליח ? מי הם האנשים שיכולים לעזור בייעוץ הנכון ובהכוונה בדרכנו לקנות את העסק המושלם ?

מכירת עסקים


הכל נמצא בביזנס פלאן!

חברת ביזנס פלאן במתמחה במכירת עסקים היא אחת החברות הטובות באיתור והתאמה של הקונים לאותם עסקים למכירה , הידע והניסיון הם הקלף המנצח של צוות חברת ביזנס פלאן בתיווך ובמיזוג בין הרצונות של הקונים לבין המציאות הסבוכה והלא פשוטה לעיתים של עסקים למכירה .


מה מציעים לנו בביזנס פלאן?

בביזנס פלאן יש את היכולת לזהות מכירת עסקים ולאפיין את הצרכים המיוחדים של הקונים או המוכרים במקרה הצורך , תיאום ציפיות בין היכולות הפיננסיות והמנטאליות לבין השטח .
בביזנס פלאן הצוות המקצועי ידע למצוא את נקודת החיבור בין חברות ומזג ביניהם לטובת הצלחה גדולה יותר , מיזוג בין חברות תתאפשר כאשר תימצא נקודת ההבנה בנכונות החיבור.

בביזנס פלאן ימצאו ויתאימו לכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר על מנת לקדם את העסק שלכם למקומות גבוהים הרבה יותר , בין אם זה הצורך בייעוץ של אנשי שיווק או אנשי מכירות , יתאימו לכם את האדם הנכון בתחום מיתוג העסק והכול יעשה בליווי אישי וצמוד של צוות ביזנס פלאן .
 

מכירת עסקים

 
     
 
בתי קפה, מסעדות ובארים
 
     
  בתי קפה, מסעדות ובארים  
     
 
 
     
 
קמעונאות / סיטונאות / חנויות
 
     
  קמעונאות / סיטונאות / חנויות  
     
 
 
     
 
תעשיה, ייצור, יבוא שיווק והפצה
 
     
  תעשיה, ייצור, יבוא שיווק והפצה  
     
 
 
     
 
עסקאות נוספות
 
     
  עסקאות נוספות  
     
 
לקביעת פגישת ייעוץ
לא מחייבת וללא עלות

חייגו
03-7445511
או מלאו פרטיכם:

ביזנס פלאן - ייעוץ וליווי לעסקים - Business Plan
בדיקת כדאיות השקעה     בדיקת כדאיות להשקעה     בדיקת כדאיות לעסק     בדיקת כדאיות לפתיחת עסק     גיוס אשראי לעסקים     גישור עסקי     הלוואה לעסק חדש     מחזור משכנתא     רוצה למכור עסק?     בדיקת כדאיות עסקה     עסקים להשקעה     מימון לעסק חדש     יועצים עסקיים     מתווך עסקים    
ייעוץ עסקי לעסקים פעילים     רכישת עסק פעיל     עסקים להשקעה     בתי קפה למכירה     מכירת עסקים     תיווך עסקים     זכיינות     עסקים חמים     הקמת עסק חדש     זכיינות בתי קפה     עסקים למסירה    
טלפון - 03-7445511  |   פקס: - 1533-744-5511