מתווך עסקים

כל אחד מאתנו עתיד להיקלע במהלך שנות חייו ולו פעם אחת לעסקה משמעותית. יתכן ויהיה מדובר ברכישת דירה, עליה חלמנו משך שנים רבות, והשקענו שעות נוספות של עבודה קשה; אולי מדובר יהיה דווקא ברכישת רכב חדש או ישן; ואולי אפילו אנחנו נהיה אלו שניצבים בעמדת המוכר. אלפי עסקאות מסוג אלו מתרחשות מדי יום בכל רחבי הארץ, עסקאות אשר לעיתים גורמות לוויכוחים ומריבות בין המעורבים. על מנת לקרב בין שני הצדדים, ולגשר על הפערים הקיימים, נוצר תפקיד המתווך, אותו אנו מכירים בעיקר מענף הנדל"ן. מתווך קצת יותר אלמוני, אך חשוב לא פחות הוא מתווך עסקים. 
 
מהו מתווך עסקים?
מתווך עסקים המכונה בנוסף ברוקר עסקי, הוא איש מקצוע, אשר באמתחתו יופיע לרוב ניסיון רב בתחום העסקי וידע כלכלי נרחב אותו צבר במוסדות להשכלה גבוהה. תפקיד מתווך העסקים הוא לתווך בעת משא ומתן המתרחש בין שני צדדים במבחר מאורעות עסקיים כגון: הכנסת משקיע לעסק או מספר משקיעים, מכירת עסק, חיבור בין זכייני עסק לרשתות מזכות, רכישת עסק והמגוון עוד רחב. היכרות עם מקצועות המשפטים העסקים והכלכלה עשויים לתרום רבות על מנת לשמש כמתווך עסקי מוצלח ואפקטיבי, בשילוב עם כריזה, חכמת חיים, ויכולת תקשורת בינאישית ושכנוע.

המתווך מחויב להיות מעורב בכל שלבי ההליך, החל מאיתור משקיעים פוטנציאליים לרכישת חברה לצורך הדוגמא, דרך פגישת כלל הגורמים הנוגעים בדבר הרכישה, משא ומתן ולבסוף חתימה על הסכם רכישה. הודות למעורבותו הרבה בעסקים רבים, מתווך עסקים מוצלח עתיד להיטמע היטב בעולם העסקי, ליצור קשרים נרחבים עם בלי השפעה, ולהכיר אנשי השקעות פוטנציאליים לעסקאות עתידיות. 
 
כיצד לבחור מתווך עסקים מתאים?    
בחירת תיווך עסקים מתאים עשויה להשפיע רבות על עתיד העסק, ולפיכך אין להקל בה ראש כלל וכלל. כאמור, על מתווך מוצלח להיות בקיא בדיני משפטים כלכלה ועסקים, כריזה ושכנוע הן יכולות הכרחיות לו, וכן עליו להציג ניסיון רחב ועסקאות בהן תיווך בעבר. בכדי לאתר שירות תיווך עסקי איכותי ויעיל שכזה, רצוי לערוך סקר שוק ולסנן מתווכים אשר לא עונים על הקריטריונים הללו. בשוק התיווך קיימים לא מעט מתווכים חסרי ניסיון, אשר צפויים להציע הצעות מחיר נמוכות במיוחד עבור שירותיהם. חוסר הניסיון של מתווכים אלו מעיד לרוב על איכות שירותם, וכדאי שלא להתפתות לפנות אליהם. מומלץ לקרוא בנוסף ביקורות שנכתבו על המתווכים הפוטנציאליים מאת קליינטים שהשתמשו בשירותיהם בעבר, על מנת להתרשם מאיכותם ומניסיונם.

חברת ביזנס פלאן היא חברה מובילה בקנה מידה ארצי בייעוץ ותיווך עסקי. עם השנים, צברה החברה ניסיון רחב בתחום התיווך העסקי, ולרשותה היכרות עם מאגר משקיעים פוטנציאלי רחב. החברה עתידה לספק ליווי לכל אורך ההליך, החל במפגש עם המשקיע, שלב המשא ומתן ועד לחתימה הסופית. 
לקביעת פגישת ייעוץ
לא מחייבת וללא עלות

חייגו
03-7445511
או מלאו פרטיכם:

ביזנס פלאן - ייעוץ וליווי לעסקים - Business Plan
בדיקת כדאיות השקעה     בדיקת כדאיות להשקעה     בדיקת כדאיות לעסק     בדיקת כדאיות לפתיחת עסק     גיוס אשראי לעסקים     גישור עסקי     הלוואה לעסק חדש     מחזור משכנתא     רוצה למכור עסק?     בדיקת כדאיות עסקה     עסקים להשקעה     מימון לעסק חדש     יועצים עסקיים     מתווך עסקים    
ייעוץ עסקי לעסקים פעילים     רכישת עסק פעיל     עסקים להשקעה     בתי קפה למכירה     מכירת עסקים     תיווך עסקים     זכיינות     עסקים חמים     הקמת עסק חדש     זכיינות בתי קפה     עסקים למסירה    
טלפון - 03-7445511  |   פקס: - 1533-744-5511