עסקים להשקעה

מדי יום אנו הולכים לעבודה, כאשר אחת המטרות הן בסופו של יום להרוויח כסף, לצורך פרנסת המשפחה, שופינג, בילוי והנאה עם חברים, טיולים בחו"ל ומה לא. ככלל, אנשים רבים מוצאים את פרנסתם בעולם העסקי, באמצעות הקמת עסקים, מכירת מוצרים ברווחים כלכליים גבוהים, כאשר בשנים האחרונות נוספה לרשימה גם השקעה בעסקים. עסקים להשקעה, הינם עסקים בבעלות אנשים המעוניינים לצרף עליהם שותפים נוספים לעסק קיים או בהקמה.

בית קפה, מסעדה, מפעל לרהיטים, בר משקאות וחברת השכרה – אלו רק חלק זעיר ממגוון האפשרויות להשקעה בעסקים. הודות לתזרים מזומנים אותו עתיד לספק המשקיע, הוא מקבל חלק מהבעלות על העסק בהתאם לסיכום בינו לבין בעל העסק המקורי. למעשה, הרווח של שני הצדדים הוא כפול – המשקיע עתיד ליהנות מאי – אלו רווחים כלכליים עתידיים שייווצרו לעסק, ואילו הבעלים הנוכחי של העסק צפוי להיות רגוע יותר בכל הנוגע לפן הכלכלי, ויוכל לפעול לקידום והצלחת העסק ללא דאגות וטרדות כלכליות. 

כיצד לאתר עסקים להשקעה?
ניתן להשתמש מגוון דרכים לאיתור עסק להשקעה: לוח עסקים - הדרך הפופולרית ביותר לאיתור עסקים להשקעה, הינה שימוש בלוחות עסקים. לוחות אלו מופיעים לרוב במדורי העסקים בעיתונים או ברשתות האינטרנט, והן מציגים מגוון רחב של אפשרויות עסקיות, דוגמת עסקים למסירה, עסקים לקניה וכמובן עסקים להשקעה. בנוגע לעסק להשקעה, תפקיד לוח העסקים הינו לשדך בין משקיעים פוטנציאליים לבין אנשים המבקשים לאתר עסק להשקעה.

רשתות חברתיות – הדרך היעילה ביותר בעידן הנוכחי לתקשר בין בני אדם היא הרשתות החברתיות. פרסום פוסט פשוט וקצר ברשת הפייסבוק אודות חיפוש עסקים להשקעה, עשוי לפגוש את אחד מחבריו של מפרסם הפוסט, אשר מעוניין בשיתוף פעולה עם משקיע בעסק שבבעלותו או מכיר בעל עסק כזה. ניתן אף להשתמש ברשת לינקדאין אשר מרכזת בעלי עסקים רבים בארץ ובחו"ל, וכבר ייסדה אלפי שיתופי פעולה עסקיים.  

קבוצת נטוורקינג – קבוצות נטוורקינג הפכו בשנים האחרונות לשם דבר בעולם העסקי, כאשר הן מקבצות יחדיו אנשי עסקים בעלי מטרות דומות וחזונים משותפים. באמצעות היכרות עם אנשי עסקים בקבוצות אלו, ניתן יהיה לבצע שיתופי פעולה בתחום העסקי, לרבות איתור השקעה בעסק, עסקים למסירה, עסקים לקניה והמגוון עוד רחב.   

כיצד לבחור את העסק המתאים להשקעה?
עולם העסקים הינו הפכפך ומסוכן ביותר, כאשר כל הימור עשוי לגרום להפסדים מחד או לרווחים עצומים מאידך. לפיכך, יש לשקול היטב כל פעולה ושעל, במיוחד בתחום עסקים להשקעה. אין ערובה לכך שעתיד העסק הנבחר להשקעה הוא ורוד, ולכן מומלץ ביותר להתייעץ עם אנשי מקצוע מנוסים בתחום. ביזנס פלאן הינה חברה בעלת ניסיון רב ומוניטין חיובי בשידוך משקיעים פוטנציאליים לעסקים. החברה בוחנת את כדאיות ההשקעה, ומוצאת עבור כל משקיע את ההשקעה המשתלמת והאידיאלית, תוך כדי הענקת ליווי אישי ומקצועי לאורך כל התהליך.   
 
לקביעת פגישת ייעוץ
לא מחייבת וללא עלות

חייגו
03-7445511
או מלאו פרטיכם:

ביזנס פלאן - ייעוץ וליווי לעסקים - Business Plan
בדיקת כדאיות השקעה     בדיקת כדאיות להשקעה     בדיקת כדאיות לעסק     בדיקת כדאיות לפתיחת עסק     גיוס אשראי לעסקים     גישור עסקי     הלוואה לעסק חדש     מחזור משכנתא     רוצה למכור עסק?     בדיקת כדאיות עסקה     עסקים להשקעה     מימון לעסק חדש     יועצים עסקיים     מתווך עסקים    
ייעוץ עסקי לעסקים פעילים     רכישת עסק פעיל     עסקים להשקעה     בתי קפה למכירה     מכירת עסקים     תיווך עסקים     זכיינות     עסקים חמים     הקמת עסק חדש     זכיינות בתי קפה     עסקים למסירה    
טלפון - 03-7445511  |   פקס: - 1533-744-5511