איך מוצאים עסקים למכירה ?
 
כאמור עסקים למכירה מוצעים בכל אתר העוסק בעניין ומעל דפי העיתונים , בנוסף ישנם גופים מקצועיים כביזנס פלאן המתמחים בחיבורים עסקיים ומיזוגים ורכישות של עסקים .

החפץ בעסק חייב לשאול את עצמו מספר שאלות עיקריות:
 
1.  במה אני טוב?
 
ההמלצה היא לפנות לסוג של עסק שיש לקונה רקע וידע בהפעלתו או שבמהלך הרכישה יקבל הכשרה מעמיקה לגבי העסק שאותו עומד הוא לרכוש, חשוב מאוד נושא הניסיון במקצוע וחשוב מכך האהבה לאותו עיסוק והאמונה בו .
 
2.  מי יהיו לקוחותיי?
 
אין עסק בלי לקוחות, חשוב לזהות את הפוטנציאל של הסביבה בו קיים העסק, היות ומדובר בעסק קיים חשוב ללמוד מדוע לא באו הלקוחות, מה צריך לשפר ועוד...
 
3.  מי הם מתחריי?
 
לכל עסק יש מתחרים שהם למעשה המכשול העיקרי להצלחת העסק. חשוב ללמוד את השטח - ריגול תעשייתי בצורה נכונה עוזר לאיתור הדרך לפריצה קדימה ולהצלחה.
 
 
עסקים למכירה - מדוע דרך ביזנס פלאן ?
 
מפני שבביזנס פלאן התנסו כבר בכל, בביזנס פלאן יש את הצוות הכי מנוסה שידע להתאים לכל אחד את העסק המתאים לו ולהעניק את השירות הכי איכותי ללקוחות.
 
בעלי עסקים מצליחים הבינו מזמן כי מכירה של עסק חיי ופעיל דורשת הבנה והתמחות מקצועית ונכון הדבר לפנות לגוף מקצועי כחברת ביזנס פלאן שתנהל את הליך המכירה בצורה מקצועית ודסקרטית .  
לכן מרבית העסקים האכותיים לא ימצאו במודעת העיתונים ובלוחות האינטרנט , עסקים אלו ימצאו במאגר העסקים של ה- Business Brokers .
בניהול הליך עסקי זה של רכישת עסק אנו בביזנס פלאן מלווים באופן צמוד ואישי את הלקוחות עד לסופו של ההליך , תוך שימוש בידע ובניסיון צבור השנים הלמוד מעסקאות השונות שביצענו.
בהליך זה אנו למדים את הלקוח , את צרכיו , קישוריו , יכולות הפיננסיות שלו ואפילו את חלומותיו ,
מטרת ההליך היא להגיע לסופו שללקוח נמצא העסק המתאים לו מכל העסקים האכותיים שבמאגר החברה , כך שבעסק זה הוא יבוא לביטוי בצורה האופטימלית וייצר לו הצלחה עסקית ולנו עוד לקוח מרוצה .
 
אנו בוחנים ומבקרים את הנתונים החשבונאיים של העסק ומבצעים בדיקה נאותה ראשונית לעסקה וזאת בכדי לאמת את פרטי העסקה ולבחון את כדאיותה.
 
אנו מזהים את הצורך של הרוכש ויודעים לכוון אותו לעסקה המתאימה לו ביותר ולהפכו לעוד לקוח מרוצה.
 
אצלנו תוכלו למצוא הצלחות עסקיות שבהן תעלו מדרגה בעולם העסקים וזאת בזכות מגוון העסקים המצליחים שנמצאים אצלנו במאגר , ובזכות היכולות המקצועיות שלנו לנהל את הליך הרכישה שבתחילתה אנו נסנן את העסקים ונמצא את העסק המתאים לך ובסופה להגיע לעסקה שטובה וכדאית לשני הצדדים בה .
 

עסקים למכירה

 
     
 
בתי קפה, מסעדות ובארים
 
     
  בתי קפה, מסעדות ובארים  
     
 
 
     
 
קמעונאות / סיטונאות / חנויות
 
     
  קמעונאות / סיטונאות / חנויות  
     
 
 
     
 
תעשיה, ייצור, יבוא שיווק והפצה
 
     
  תעשיה, ייצור, יבוא שיווק והפצה  
     
 
 
     
 
עסקאות נוספות
 
     
  עסקאות נוספות  
     
 
לקביעת פגישת ייעוץ
לא מחייבת וללא עלות

חייגו
03-7445511
או מלאו פרטיכם:

בסרטים הוליוודים בדרך כלל מתוארים אנשי העסקים כדמויות חיוביות שהופכות למושא הערצה של קהל הצופים וכידוע לסרטים מסוג זה יש לעיתים השפעה ישירה על התנהלות והתנהגות בני האדם שמטבע הדברים נמשכים למוצלח ומנסים לחקות אותו.
 
עולם העסקים אינו פוסח אל אף אחד, כל אחד בשלב כזה או אחר משתעשע עם הרעיון להקים עסק מצליח ולפרנס את המשפחה ואולי יהפוך העסק לאימפריה משפחתית שתפרנס גם את הדורות הבאים .
אולם בין החלום לבין המציאות קיים לעיתים פער גדול מידי, עסקים למכירה מוצעים כיד המלך לכל המרבה במחיר, חלומות שמתנפצים להם על מזח יד-2 הופכים לחלומות של אחרים שרוכשים את אותם עסקים למכירה שמוצעים לקהל הרחב.
 
יש לזכור - לא בהכרח עסק שמוצע למכירה הוא עסק רע שנכשל ומפסיד כסף , ישנם מקרים של ניהול כושל, יש מקרים של עייפות החומר ויש מקרים רבים אחרים שבגללם עסק רווחי מוצע למכירה , זו בדיוק ההזדמנות לקונה החרוץ של אותו עסק, הזדמנות שיכולה להווה לו קרש קפיצה להצלחה אדירה במקום בו אחרים נכשלו !

ביזנס פלאן - ייעוץ וליווי לעסקים - Business Plan
בדיקת כדאיות השקעה     בדיקת כדאיות להשקעה     בדיקת כדאיות לעסק     בדיקת כדאיות לפתיחת עסק     גיוס אשראי לעסקים     גישור עסקי     הלוואה לעסק חדש     מחזור משכנתא     רוצה למכור עסק?     בדיקת כדאיות עסקה     עסקים להשקעה     מימון לעסק חדש     יועצים עסקיים     מתווך עסקים    
ייעוץ עסקי לעסקים פעילים     רכישת עסק פעיל     עסקים להשקעה     בתי קפה למכירה     מכירת עסקים     תיווך עסקים     זכיינות     עסקים חמים     הקמת עסק חדש     זכיינות בתי קפה     עסקים למסירה    
טלפון - 03-7445511  |   פקס: - 1533-744-5511