ייעוץ לעסקים - תהליך הליווי העסקי


בליווי וייעוץ לעסקים ע"פ שיטת ביזנס-פלאן | Business Plan אנו נוגעים בחמשת הנקודות העיקריות הדורשות תשומת לב ומקצועיות, בכל פעילות עסקית לשם יצירת הצלחה עסקית, צמיחה כלכלית ועסק רווחי ומשגשג:

1) נקודה ראשונה - הבסיס של כל עסקה חדשה
בפתיחת / רכישת עסק – אנו מספקים שירותי בדיקת כדאיות להיתכנותו של מיזם חדש, לעסקת רכישת פעילות עסקית ולעסקת הקמת עסק חדש. פעילות עסקית מצליחה מתחילה כבר בתחילת הדרך עוד בבחירת העסקה הנכונה והמתאימה ליזם. לפני ביצוע העסקה יש לעשות בדיקה מקיפה ולבחון אותה ע"פ פרמטרים שונים ; כלכליים , תפעוליים , פיננסים , רוחניים והתאמתה לצרכיו ויכולתו של היזם בראיה עכשווית ובראיה לעתיד.

ייצוג במשא ומתן – לא מן הנמנע שבהליך שכזה נוכל לייצג את היזם במשא ומתן מול צד ג' שאתו הוא מתנהל ובעזרת ניסיון רב השנים שלנו במשא ומתן, נוכל להניב לו תוצאות טובות במתווה העסקה שאליה הוא הולך.

הבהרה:
*שרות זה לא ניתן ללקוחות המתעניינים בעסקה שאותה אנו מייצגים מתוך מאגר החברה. בדיקת הכדאיות וניהול המשא ומתן יינתנו ללקוחות המתעניינים בביצוע עסקה שאין לנו קשר אליה.

2) נקודה שניה - ניהול כללי
פעילות עסקית מצליחה כוללת בתוכה תוכנית עבודה שנתית עם יעדים ומטרות, הקניית שיטות ונהלי עבודה, ניהול עובדים והאצלת סמכויות, ניהול זמן יקר של מנכ"ל / בעלי החברה , מעקב שוטף, בקרה מתמדת וייעוץ שוטף בקבלת החלטות עקרוניות לעסק.
 
תהליך הליווי העסקי של ביזנס פלאן | Business Plan מחולק לשלושה חלקים עיקריים -
 
סוף מעשה במחשבה תחילה

שלב ראשון - המחשבה
אבחון מצב העסק וצרכיו
 
בשלב זה נלמד את מצב העסק שלכם. נבחן את התחומים הרלוונטיים בעסק, מצבו הפיננסי, ערוצי השיווק שבעסק, נהלי העבודה שבעסק, תפעול העסק וקשרי העבודה מול עובדי וספקי העסק.

נאבחן את החוזקות ואת ההזדמנויות העסקיות הרלוונטיות לעסק ותחום פעילותו, בתום האבחון העסקי נציג לכם את תוצאותיו ואת המסקנות הרלוונטיות שעליהם תושתת תוכנית העבודה, שמטרתה להניע את העסק להבראה, לצמיחה ולהשגת המטרות העסקיות.
 

שלב שני - הדיבור
כתיבת תכנית עבודה שנתית עם מטרות ויעדים
 
לאחר שאבחנו ולמדנו את העסק על כל רבדיו נבנה תוכנית עבודה שנתית עם מטרות ארוכות טווח ויעדים חודשיים תוך כדי התנהלות בתקציב שנגדיר. התוכנית תתייחס לסעיפי הפיננסים, שיווק, מכירות, כוח אדם, קשרי לקוחות ועבודה מול ספקים. התוכנית תותאם לנפשות הפועלות בעסק כך שתהיה יישומית וברת ביצוע. 
 

שלב שלישי - המעשה
יישום תכנית עבודה
 
בשלב זה נלווה את בעל העסק, מנהליו ועובדיו הלכה למעשה בשטח. ליווי עסקי זה הוא שלב ההטמעה של תוכנית העבודה בעסק. נפעל יחדיו להטמיע את תוכנית העבודה, נבקר את העשייה והתפעול השוטף ונמדוד בכל שלב את ההישגים בהשוואה ליעדים שהצבנו,  נקנה לבעל העסק , מנהליו ועובדיו את הידע, הכישורים והיכלות לעבודה נכונה, מכוונת מטרה, המניבה תוצאות חיוביות ובכך נזרע בהם את הביטחון והיכולת להצלחה עסקית הלכה למעשה .

כך, ביום שבו נעזוב את העסק, העסק יהיה בריא, איתן ומצליח עם תזרים חיובי ורווחיות תפעולית שתתאים את המטרות העסקיות שהצבנו בתוכנית העבודה. בסיום הליווי יהיו לבעל העסק ומנהליו את כל הכלים והידע הנדרשים לנהל ולהפעיל את העסק בצורה נכונה, מקצועית ועצמאית ללא המשך הליווי שלנו.
 
 
לקביעת פגישת ייעוץ
לא מחייבת וללא עלות

חייגו
03-7445511
או מלאו פרטיכם:
3) נקודה שלישית - ניהול פיננסי 
פעילות עסקית מצליחה כוללת בתוכה ניהול תזרים מזומנים, בניית תקציב עבודה לעסק, תמחור ותמחיר מוצרים, בניית מודל שכר, ניהול אשראי חכם, ליווי בגיוס מקורות מימון ואשראי  לעסק ותוכנית עסקית למשקיעים ולמוסדות פיננסים.

4) נקודה רביעית - שיווק, מיתוג ומכירות
פעילות עסקית מצליחה כוללת בתוכה מיתוג העסק ויצירת תכניי שיווק, יצירה וניהול אפיקי שיווק הרלוונטיים לעסק, בניית תוכנית שיווק לעסק, בניית קמפיין שיווקי ומבצעים, גיוס לקוחות חדשים, ניהול מועדון הלקוחות של העסק,  ניהול רצפת המכירה והכשרת העובדים.

5) נקודה חמישית - פיתוח עסקי 
פעילות עסקית מצליחה כוללת בתוכה איתור מנועי צמיחה חדשים, שת"פ עסקיים, מוצרים חדשים, ניהול מיזוגים, רכישות וחיבורים עסקיים.
 

ביזנס פלאן - ייעוץ וליווי לעסקים - Business Plan
בדיקת כדאיות השקעה     בדיקת כדאיות להשקעה     בדיקת כדאיות לעסק     בדיקת כדאיות לפתיחת עסק     גיוס אשראי לעסקים     גישור עסקי     הלוואה לעסק חדש     מחזור משכנתא     רוצה למכור עסק?     בדיקת כדאיות עסקה     עסקים להשקעה     מימון לעסק חדש     יועצים עסקיים     מתווך עסקים    
ייעוץ עסקי לעסקים פעילים     רכישת עסק פעיל     עסקים להשקעה     בתי קפה למכירה     מכירת עסקים     תיווך עסקים     זכיינות     עסקים חמים     הקמת עסק חדש     זכיינות בתי קפה     עסקים למסירה    
טלפון - 03-7445511  |   פקס: - 1533-744-5511