החיים שלנו הם עניין עסקי אחד גדול ,כל אחד מתי שהוא בשלב כזה או אחר בחייו עשה עסקה כל שהיא בין אם זה במכירת אוטו ביד שתיים או קניה ומכירה של דירה , אלפי עסקאות כאלה מתבצעות מידי יום ביומו, אחת הבעיות הגדולות בביצוע של עסקה מכול סוג שהוא היא היכולת לגשר על הפערים והציפיות שבין המוכר לקונה .

תיווך עסקים הוא תחום מיוחד במינו , מרתק ומאתגר שמשלב בתוכו יכולות רבות מהמון תחומים, היכולת הפסיכולוגית בהבנה של הצרכים , החולשות והחזקות של כל אחד מהצדדים, היכולת המשפטית - זה הצורך בידע רב ככל הניתן ברזי החוזים וההסכמים שנחתמים בין המוכר לקונה , יכולת השכנוע – רבים המקרים בהם יש רצון אמיתי מצד המוכר ומצד הקונה לקדם עסקה כל שהיא אבל חשש של מי מהצדדים לגבי טיב העסקה, תיווך עסקים הוא יכולת התמרון בין הרצונות לבין החששות ועד לאותה חתימה מיוחלת על העסקה שנרקמה ממש ברגע זה.


מהו התיווך העסקי ?

ישנם מספר שלבים בהם חייב כל מתווך שמשלב בין עסקים להתמקצע בו , היכולת לשלוט על כל אחד מאותם נושאים תביא לוודאי להצלחת העסקה.

ביקורת נתונים:
יש חשיבות רבה מאוד לדעת לעומק ולפרטי פרטים על היכולת הכלכלית של אותו עסק שכרגע עומד לפני הקונה , קיים צורך לדעת לקרוא ולנתח את כל המסמכים וכל הנתונים שמתקבלים מרואה החשבון לגבי מצב העסק מכאן ניתן ללמוד על האפשרויות העתידיות שניתן להפיק מהעסקה הנרקמת .

ניתוח יכולות הקונה:
ממש כמו שלומדים על יכולות המוכר , כלומר יכולות העסק העומד למכירה, חשוב מאוד , למען הצלחת העסקה ללמוד על יכולותיו של הקונה .

סינון והתאמה:
תיווך עסקים הוא כאמור המפגש בין הרצון ליכולת , במקרים רבים יש צורך בזיהוי של אותם האנשים הפוטנציאלים למימוש העסקה.

תיווך עסקים

למה ביזנס פלאן?

כי בחברת ביזנס פלאן תיווך העסקים היא אומנות , היא ידע וניסיון שנרכש בעבודה יסודית של הרבה שנים מתוך חזון לעזור ולהפגיש בין הרוצים לקנות והרוצים למכור.
 

תיווך עסקים


ביזנס פלאן - ייעוץ וליווי לעסקים - Business Plan
בדיקת כדאיות השקעה     בדיקת כדאיות להשקעה     בדיקת כדאיות לעסק     בדיקת כדאיות לפתיחת עסק     גיוס אשראי לעסקים     גישור עסקי     הלוואה לעסק חדש     מחזור משכנתא     רוצה למכור עסק?     בדיקת כדאיות עסקה     עסקים להשקעה     מימון לעסק חדש     יועצים עסקיים     מתווך עסקים    
ייעוץ עסקי לעסקים פעילים     רכישת עסק פעיל     עסקים להשקעה     בתי קפה למכירה     מכירת עסקים     תיווך עסקים     זכיינות     עסקים חמים     הקמת עסק חדש     זכיינות בתי קפה     עסקים למסירה    
טלפון - 03-7445511  |   פקס: - 1533-744-5511