ייעוץ לעסקים - הדרך להצלחה


אנו בביזנס-פלאן | Business Plan נוכל ללוות אתכם בתקופות הקשות של העסק ולהיות לכם לעזר בצמתים הקריטיים ובקבלת ההחלטות שישפיעו על עתידו של העסק , נוכל לבנות אתכם תוכנית עבודה ולשפר את ביצועי העסק וזאת בעזרת כלים ניהוליים ותפעוליים ופתרונות יצירתיים לשאלות ולבעיות שבעסק.

אנו בביזנס-פלאן | Business Plan מבינים עסקים ובעלי ניסיון עשיר ורב שנים בליווי עסקים ואנשי עסקים, הייעוץ העסקי שאנו מעניקים הינו במסגרת ליווי לעסקים בתהליכי הקמה, צמיחה וסיוע בהבראה של עסקים שנקלעו למשבר.

ייעוץ עסקי לעסקים פעילים הוא צורך קיומי בכל עסק, בין אם הוא עסק קטן או עסק גדול, ותמיד קיים הצורך ביועץ עסקי אשר ינתח את העסק שלכם לאורכו ולרוחבו וידע למצוא את הפתרונות לצרכים העסקיים על מנת שתוכלו להמריא עם העסק שלכם , להגדיל רווחים ולגרום לתנועת לקוחות הרבה יותר גדולה ואיכותית שכל אלו יניבו לכם צמיחה כלכלית.
 
אתם עובדים קשה ולא מרווחים מספיק ?
מתחרה חדש מאיים לנגוס ברווחים שלכם ?
העסק שבבעלותכם לא מניב את התוצאות שציפתם להם ?
הבנק לוחץ אתכם ?
אתם מעוניינים להגדיל את רווחיות העסק או לשנות יעוד ?
מהיום אתם לא לבד בקבלת ההחלטות !

הלחץ ואי היכולת של בעל העסק "להרים את הראש מעל קו המים" ובנוסף רמת ניהול בינונית שמים את העסק ואת בעליו ברמת סיכון גבוהה וללא שום סיכוי להשיג את המטרות העסקיות של בעל העסק ומנהליו.

כאן מגיעה החשיבות האדירה של הליווי העסקי שלנו, לעסק שלך.

ייעוץ לעסקים בביזנס-פלאן | Business Plan הוא שירות הנותן מענה מקצועי לעסק ולבעליו בכל התחומים המקצועיים שבעסק תוך כדאי הכוונה, הכשרה וייעוץ שוטף למנהלי ועובדי העסק, כל זאת ע"י יועץ אחד שילווה אתכם באופן אישי, בעל ידע רחב וניסיון בניהול מהלכי תפעול, שיווק ומכירות ובעל כלים מעשיים לייצור הצלחה עסקית וצמיחה כלכלית לבעלי העסק ומנהליו.

לתהליך הליווי העסקי על-פי ביזנס-פלאן | Business Plan לחץ כאן 

בחברות הגדולות יש מספיק "בשר" ואמצעים לחלק את תחומי האחריות שבעסק בעזרת העסקת בעלי מקצוע לכל תת-תחום שבעסק: מנהל כספים, מנהל שיווק, קניין ורכש, מנהל עבודה, מנכ"ל ועוד מגוון של נושאי תפקידים שונים לפי צרכי החברה. בעסקים קטנים ובינוניים הסיפור הוא שונה, לא תמיד יש את האפשרות להעסיק בעסק נושאי תפקידים מקצועיים , התקציב מצומצם, הרווחים זעירים וכל תנודה קלה או הוצאה שכר נוספת יכולה להפוך את העסק למפסיד ולהפוך את התזרים לשלילי.

לכן, במרבית העסקים הקטנים-בינוניים רוב המעמסה היא על גבו של בעל העסק, מעמסה ניהולית ותפעולית כבדה מנשוא ומשתקת. כך נוצר מצב שמרבית בעלי העסקים עושים כמעט הכול בעסק, כול העשייה הינה ברמה בינונית עד נמוכה. לא תמיד אותם בעלי עסקים בעלי ההכשרה המתאימה, הידע והניסיון הנדרש לניהול ותפעול החלקים השונים בעסק , כך נוצר מצב שהם "מתגלחים על בשרם" ופוגעים בעל כורחם בעסק שבבעלותם.
 
לקביעת פגישת ייעוץ
לא מחייבת וללא עלות


חייגו
03-7445511
או מלאו פרטיכם:

ביזנס פלאן - ייעוץ וליווי לעסקים - Business Plan
בדיקת כדאיות השקעה     בדיקת כדאיות להשקעה     בדיקת כדאיות לעסק     בדיקת כדאיות לפתיחת עסק     גיוס אשראי לעסקים     גישור עסקי     הלוואה לעסק חדש     מחזור משכנתא     רוצה למכור עסק?     בדיקת כדאיות עסקה     עסקים להשקעה     מימון לעסק חדש     יועצים עסקיים     מתווך עסקים    
ייעוץ עסקי לעסקים פעילים     רכישת עסק פעיל     עסקים להשקעה     בתי קפה למכירה     מכירת עסקים     תיווך עסקים     זכיינות     עסקים חמים     הקמת עסק חדש     זכיינות בתי קפה     עסקים למסירה    
טלפון - 03-7445511  |   פקס: - 1533-744-5511