ישנם המון דרכים להתעשר , יש הזוכים בפרסים בהגרלות הלוטו או יש כאלה שמקבלים ירושה גדולה או במקרים אחרים עושים אקזיט שמשנה את החיים ויש את דרך הזכיינות ,
האם יכול להיות מצב שאישה שיושבת בביתה ותופרת בגדים או גבר שמייצר בביתו יין להנאתו יהפוך לאיש עשיר?
 
התשובה היא כן חד משמעי , אותה תופרת או אותו איש היינות מוכר את הזיכיון על המוצר שלו שכמובן צריך להיות מוצר מוצלח ואיכותי , לאותם זכיינים שמעוניינים ומאמינים במוצר הזה .
 
זאת היא שיטה להפצה מהירה ויעילה של להעברת ידע לזכיין שבזכות הידע הזה הוא מקים עסק ומתפרנס ממנו , הזכיין שאיננו בעל ידע בתחום רוחש לעצמו "תעודת ביטוח" ויכול בצורה קלה ובטוחה להכנס ולהפעיל עסק שהוכח כמצליח עם תמיכה והכוונה מבעל הזיכיון ,
אותו זכיין חוסך לעצמו את כול הניסיונות והכשלים שעבר בעל הזיכיון עד שהגיע למוצר הסופי שהוכיח את עצמו במבחן המציאות.
 
והנה ביום מן הימים אותה תופרת ואותו יינן - אותו בעלים של החברה המזכה יכולו לשבת ולנהל מערך שלם של זכיינים ולהרוויח ולהמשיך להתעשר בזכות הזכיינות.
 
זכיינות

דרך התפתחות טבעית של רשת -

חשוב להזכיר כי לא כול בעל עסק ו/או מוצר יכול ביום אחד להפוך את עצמו לבעל רשת מזכה .
אנו בביזנס פלאן מאמינים בדרך התפתחות טבעית של רשת -
דרך זו היא ארוכה ומייגעת ודורשת מהבעלים של הרשת לעבור את כול הליך הפעלת העסק ולצבור ניסיון בכול שלב מחיי העסק , מהקמתו ועד ליום שבו העסק יידע לייצר רווחים למפעילו ,
כאשר דבר זה התרחש נדרש אותו בעל רשת לדעת לשכפל את הידע בצורה זהה ולהעביר יידע זה לזכיין.


מה היא הזכיינות?

זאת היא שיטה להפצה מהירה ויעילה של להעברת ידע לזכיין שבזכות הידע הזה הוא מקים עסק ומתפרנס ממנו .

החברה המזכה , מעבר לזה שהיא מעשה מעבירה את הזכות על הלוגו או על השיטה לאותו זכיין , יש לה אחריות רבה על הזכיין , רשת טובה יודעת להכשיר את הזכיין עוד תרם כניסתו לעסק , ולתת לו "ארגז כלים" ויידע להמשך הדרך . לכול אורך חיי ההתקשרות של הזכיין עם החברה המזכה , תתמוך ותבקר החברה את הזכיין ברמת הסניף הבודד וכן ברמת הרשת . הפעלת העסק / הזיכיון וכול האחריות על כך תהיה באחריות הזכיין , וכן באחריות הזכיין לקיים את כל הנהלים והחוקים שקבעה החברה המזכה , וללכת בדרך שהתוותה לזכייניה .
הרשת מהווה "גלגלי עזר" לזכיין ותומכת ועוזרת לו לא לעשות טעויות בדרך להצלחה .
 
ישנן מספר דרכים נפוצות להרוויח מהזיכיון , אחת הדרכים היא בצורה של שכירות , הזכיין משלם מידי חודש את דמי הזיכיון שנקבעו מראש , דרך נוספת הנפוצה היא שהזכיין מפריש מידי חודש אחוזים מסוימים מסך הכולל של המכירות שהתבצעו בבית העסק.
 
כאמור כל נושא הזכיינות הוא מצב שבו שני הצדדים מרוויחים משיתוף הפעולה , לחברה המזכה חשוב שהעסק הנפתח על שמה יצליח ולכן החברה המזכה תבחן טוב את הזכיין ואת השטח על כל מעלותיו ומגרעותיו מה שמגדיל מאוד את סיכויי הזכיין להצליח, יהיה לה אינטרס מובהק לתמוך בזכיין ולעזור לו לפרוח ולהצליח בעסק שבבעלותו.
 
חברת ביזנס פלאן:

חברת ביזנס פלאן מלווה יזמים אשר מעוניינים להרחיב את העסק שלהם ולהפוך אותו לרשת מזכה , הידע המקצועי שנרכש על ידי צוות ביזנס פלאן בתחום הזכיינות מקנה לה את האפשרות לתמוך ביחידות עצמאיות , להנחות וללוות אותן לכול אורך הדרך במהפך לרשת מזכה .

השירותים של ביזנס פלאן לרשתות :
 
בין השירותים שביזנס פלאן מעניקה לרשתות מזכות נמנים השירותים הבאים ;
בניית ספר נהלים , בניית הסכם זיכיון , איתור מוקדיי הרווח של הרשת ובניית מודל ההכנסות של הרשת , עיצוב אופי המטה של הרשת (בעלי תפקידים ותחומי אחריות הנדרשים) , בניית תכנית גדילה שנתית ורב שנתית , בניית פרופיל זכיין , גיוס זכיינים לרשת , חיבור עם בעלי מקצוע ונותני שירותים מהטובים בארץ בתחום הזכיינות (מעצבים , משפטנים , כלכלנים , רואי חשבון , משרדי פרסום ושיווק , יועצים קולינריים וכו' .. ) וכן ליווי ותמיכה ברשת לכול אורך חייה.
 
הידע המקצועי שנרכש על ידי צוות ביזנס פלאן בתמיכה ברשתות מזכות וגיוס זכיינים איכותיים לרשתות אלו מקנה לה את האפשרות להוציא אל הפועל עסקאות בריאות ומצליחות על כך יעידו אלפי עסקים מוצלחים וזכיינים בזכות חברת ביזנס פלאן.
 

זכיינות

 
     
 
בתי קפה, מסעדות ובארים
 
     
  בתי קפה, מסעדות ובארים  
     
 
 
     
 
קמעונאות / סיטונאות / חנויות
 
     
  קמעונאות / סיטונאות / חנויות  
     
 
 
     
 
תעשיה, ייצור, יבוא שיווק והפצה
 
     
  תעשיה, ייצור, יבוא שיווק והפצה  
     
 
 
     
 
עסקאות נוספות
 
     
  עסקאות נוספות  
     
 
לקביעת פגישת ייעוץ
לא מחייבת וללא עלות

חייגו
03-7445511
או מלאו פרטיכם:

ביזנס פלאן - ייעוץ וליווי לעסקים - Business Plan
בדיקת כדאיות השקעה     בדיקת כדאיות להשקעה     בדיקת כדאיות לעסק     בדיקת כדאיות לפתיחת עסק     גיוס אשראי לעסקים     גישור עסקי     הלוואה לעסק חדש     מחזור משכנתא     רוצה למכור עסק?     בדיקת כדאיות עסקה     עסקים להשקעה     מימון לעסק חדש     יועצים עסקיים     מתווך עסקים    
ייעוץ עסקי לעסקים פעילים     רכישת עסק פעיל     עסקים להשקעה     בתי קפה למכירה     מכירת עסקים     תיווך עסקים     זכיינות     עסקים חמים     הקמת עסק חדש     זכיינות בתי קפה     עסקים למסירה    
טלפון - 03-7445511  |   פקס: - 1533-744-5511