הבסיס של כל עסקה חדשה:

בפתיחת / רכישת עסק –
אנו מספקים שירותי בדיקת כדאיות  להיתכנותו של מיזם חדש, לעסקת רכישת פעילות עסקית ולעסקת הקמת עסק חדש. 
פעילות עסקית מצליחה מתחילה כבר בתחילת הדרך עוד בבחירת העסקה הנכונה והמתאימה ליזם. 
לפני ביצוע העסקה יש לעשות בדיקה מקיפה ולבחון אותה ע"פ פרמטרים שונים: כלכליים, תפעוליים, פיננסים ורוחניים. כמו כן את התאמתה לצרכיו ויכולתו של היזם בראיה עכשווית ובראיה לעתיד.

ייצוג במשא ומתן -
לא מן הנמנע שבהליך שכזה נדרש לייצג את היזם במשא ומתן מול צד ג' שאתו הוא מתנהל. זאת בעזרת ניסיון רב השנים שלנו בניהול משא ומתן. נוכל להניב לו תוצאות טובות במתווה העסקה שאליה הוא הולך.

הבהרה :
שרות זה לא ניתן ללקוחות המתעניינים בעסקה שאותה אנו מייצגים מתוך מאגר החברה. בדיקת הכדאיות וניהול המשא ומתן יינתנו ללקוחות המתעניינים בביצוע עסקה שאין לנו קשר אליה.
 
4.
פיתוח עסקי 
 
פעילות עסקית מצליחה כוללת בתוכה איתור מנועי צמיחה חדשים, שת"פ עסקיים, מוצרים חדשים, ניהול מיזוגים, רכישות וחיבורים עסקיים .
3.
שיווק, מיתוג ומכירות
 
פעילות עסקית מצליחה כוללת בתוכה מיתוג העסק ויצירת תכניי שיווק, יצירה וניהול אפיקי שיווק הרלוונטיים לעסק, בניית תכנית שיווק לעסק, בניית קמפיין שיווקי ומבצעים, גיוס לקוחות חדשים, ניהול מועדון הלקוחות של העסק, ניהול רצפת המכירה והכשרת העובדים.
2.
ניהול פיננסי
 
פעילות עסקית מצליחה כוללת בתוכה ניהול תזרים מזומנים, בניית תקציב עבודה לעסק, תמחור ותמחיר מוצרים, בניית מודל שכר, ניהול אשראי חכם, ליווי בגיוס מקורות מימון ואשראי  לעסק ותוכנית עסקית למשקיעים ולמוסדות פיננסים.
1.
ניהול כללי 

פעילות עסקית מצליחה כוללת בתוכה תכנית עבודה שנתית עם יעדים ומטרות. הקניית שיטות ונהלי עבודה, ניהול עובדים והאצלת סמכויות, ניהול זמן יקר של מנכ"ל / בעלי החברה, מעקב שוטף, בקרה מתמדת וייעוץ שוטף בקבלת החלטות עקרוניות עבור העסק.
אתם עובדים קשה ולא מרווחים מספיק? מתחרה חדש מאיים לנגוס ברווחים שלכם? העסק שבבעלותכם לא מניב את התוצאות שציפתם להם? הבנק לוחץ אתכם? אתם מעוניינים להגדיל את רווחיות העסק או לשנות יעוד? 
מהיום אתם לא לבד בקבלת ההחלטות!
 
אנו בביזנס-פלאן |Business Plan נוכל ללוות אתכם בתקופות הקשות של העסק ולהיות לכם לעזר בצמתים הקריטיים ובקבלת ההחלטות שישפיעו על עתידו של העסק. נוכל לבנות אתכם תכנית עבודה ולשפר את ביצועי העסק וזאת בעזרת כלים ניהוליים ותפעוליים ופתרונות יצירתיים לשאלות ולבעיות שבעסק.
 
אנו בביזנס-פלאן | Business Plan מבינים עסקים ובעלי ניסיון עשיר ורב שנים בליווי עסקים ואנשי עסקים.
הייעוץ העסקי שאנו מעניקים הינו במסגרת ליווי לעסקים בתהליכי הקמה, צמיחה וסיוע בהבראה של עסקים שנקלעו למשבר.
 
ייעוץ עסקי לעסקים פעילים הוא צורך קיומי בכל עסק. בין אם הוא עסק קטן או עסק גדול, תמיד קיים הצורך ביועץ עסקי אשר ינתח את העסק שלכם לאורכו ולרוחבו וידע למצוא את הפתרונות לצרכים העסקיים על מנת שתוכלו להמריא עם העסק שלכם. כמו כן להגדיל רווחים ולגרום לתנועת לקוחות הרבה יותר גדולה ואיכותית. כל אלו יניבו, כאמור, צמיחה כלכלית .
 
בחברות הגדולות יש מספיק "בשר" ואמצעים לחלק את תחומי האחריות שבעסק בעזרת העסקת בעלי מקצוע לכל תת-תחום שבעסק.
החל ממנהל כספים, מנהל שיווק, קניין ורכש, מנהל עבודה, מנכ"ל ועוד מגוון של נושאי תפקידים שונים לפי צרכי החברה.
לקביעת פגישת ייעוץ
לא מחייבת וללא עלות

חייגו
03-7445511
או מלאו פרטיכם:
בעסקים קטנים ובינוניים הסיפור הוא שונה...
לא תמיד יש את האפשרות להעסיק בעסק נושאי תפקידים מקצועיים, התקציב מצומצם, הרווחים זעירים וכל תנודה קלה או הוצאה שכר נוספת יכולה להפוך את העסק למפסיד וכמו כן להפוך את תזרים המזומנים לשלילי.
במרבית העסקים הקטנים-בינוניים רוב המעמסה היא על גבו של בעל העסק. מעמסה ניהולית ותפעולית כבדה מנשוא ולעיתים גם משתקת.
כך נוצר מצב שמרבית בעלי העסקים עושים כמעט הכול בעסק. כול העשייה הינה ברמה ביצוע בינונית עד נמוכה. לא תמיד אותם בעלי עסקים בעלי ההכשרה המתאימה לידע ולניסיון הנדרש לניהול ותפעול החלקים השונים בעסק. כך נוצר מצב שהם "מתגלחים על בשרם" ופוגעים בעסק שבבעלותם.
הלחץ ואי היכולת של בעל העסק "להרים את הראש מעל קו המים" ובנוסף רמת ניהול בינונית שמים את העסק ואת בעליו ברמת סיכון גבוהה וללא שום סיכוי להשיג את המטרות העסקיות של בעל העסק ומנהליו.
 
כאן מגיעה החשיבות האדירה של הליווי העסקי שלנו עבור עסק שלך.
ייעוץ לעסקים בביזנס-פלאן | Business Plan הוא שירות הנותן מענה מקצועי לעסק ולבעליו בכלל התחומים המקצועיים שבעסק תוך כדאי הכוונה, הכשרה וייעוץ שוטף למנהלי ועובדי העסק.
כל זאת ע"י יועץ מקצועי שילווה אתכם באופן אישי. היועץ המקצועי הינו בעל ידע רחב וניסיון בניהול מהלכי תפעול, ידע בשיווק ומכירות וכמו כן בעל כלים מעשיים לייצור הצלחה עסקית וצמיחה כלכלית לבעלי העסק ומנהליו.
 
ארבעת הרגליים המחזיקות את בסיס העסק – ע"פ שיטת ביזנס-פלאן | Business Plan

בליווי וייעוץ לעסקים אנו בביזנס-פלאן | Business Plan מתמקדים ב- 4 רגליים ו- בסיס אחד הבונים עסק מצליח.
5 הנושאים הבאים, שמצאנו לנכון הם הנושאים העיקריים הדורשים תשומת לב ומקצועיות בכל פעילות עסקית המתרחשת בעולם העסקים ליצירת הצלחה עסקית, לצמיחה כלכלית וליצירת עסק רווחי ומשגשג.
 

ייעוץ לעסקים

1.
המחשבה:
אבחון מצב העסק וצרכיו

בשלב זה נלמד את מצב העסק שלכם. נבחן את התחומים הרלוונטיים בעסק, מצבו הפיננסי, ערוצי השיווק שבעסק, נהלי העבודה, תפעול העסק וקשרי העבודה מול עובדי וספקי העסק.

נאבחן את החוזקות ואת ההזדמנויות העסקיות הרלוונטיות לעסק ותחום פעילותו. בתום האבחון העסקי נציג לכם את תוצאותיו ואת המסקנות הרלוונטיות שעליהם תושתת תכנית העבודה. מטרתה העיקרית היא להניע את העסק להבראה מלאה וכמו כן לצמיחה ולהשגת המטרות העסקיות.
 
 
2.
הדיבור:
תכנית עבודה שנתית הכוללת
מטרות ויעדים

 
לאחר שבחנו ולמדנו את העסק על כל רבדיו נבנה תכנית עבודה שנתית עם מטרות ארוכות טווח ויעדים חודשיים תוך כדי התנהלות במסגרת התקציב שנגדיר.

התוכנית תתייחס לסעיפים פיננסים, לשיווק, למכירות, לכוח אדם, לקשרי לקוחות ועבודה מול ספקים. 

התוכנית תותאם לנפשות הפועלות בעסק כך שתהיה יישומית וברת ביצוע. 
 
3.
המעשה:
יישום תוכנית העבודה
בשלב זה נלווה את בעל העסק, מנהליו ועובדיו הלכה למעשה בשטח. ליווי עסקי זה הוא שלב ההטמעה של תכנית העבודה בעסק.

נפעל יחדיו להטמיע את תכנית העבודה. נבקר את העשייה והתפעול השוטף ונמדוד בכל שלב את ההישגים בהשוואה ליעדים שהצבנו. 

נקנה לבעל העסק , מנהליו ועובדיו את הידע והיכלות לעבוד בצורה נכונה, מכוונת מטרה וכזו המניבה תוצאות חיוביות.
ובכך נזרע בהם את הביטחון והיכולת להצלחה עסקית הלכה למעשה.

ביום שבו נעזוב את העסק, העסק יהיה בריא ואיתן. עם תזרים חיובי ורווחיות תפעולית שתתאים את המטרות העסקיות שהצבנו בתוכנית העבודה. בסיום הליווי יהיו לבעל העסק ומנהליו את כל הכלים והידע הנדרשים לנהל ולהפעיל את העסק בצורה נכונה. תהיה לו יכולת מקצועית ואפשרות להמשיך ולהתפתח עצמאית, ללא המשך הליווי שלנו.
אצלנו בביזנס-פלאן | Business Plan תהליך הליווי העסקי
​מחולק לשלושה חלקים עיקריים : 

בפתגם הידוע: "סוף מעשה במחשבה תחילה",
ישנם שלושה שלבים בביצוע כל דבר: מחשבה, דיבור ועשייה.

ביזנס פלאן - ייעוץ וליווי לעסקים - Business Plan
בדיקת כדאיות השקעה     בדיקת כדאיות להשקעה     בדיקת כדאיות לעסק     בדיקת כדאיות לפתיחת עסק     גיוס אשראי לעסקים     גישור עסקי     הלוואה לעסק חדש     מחזור משכנתא     רוצה למכור עסק?     בדיקת כדאיות עסקה     עסקים להשקעה     מימון לעסק חדש     יועצים עסקיים     מתווך עסקים    
ייעוץ עסקי לעסקים פעילים     רכישת עסק פעיל     עסקים להשקעה     בתי קפה למכירה     מכירת עסקים     תיווך עסקים     זכיינות     עסקים חמים     הקמת עסק חדש     זכיינות בתי קפה     עסקים למסירה    
טלפון - 03-7445511  |   פקס: - 1533-744-5511