אין אחד שלא התעורר בוקר אחד עם החשק הבלתי מוסבר הזה להיות עצמאי , להיות אדון לעצמי ולהקים עסק משלי, הרעיון של הקמת העסק הוא הצורך של בן האנוש לחופש החלטות ללא בוס על הראש שמתערב ואומר מה לעשות, כמה ולמה.

בניית עסק היא לא עניין של מה בכך , בניית עסק מן היסוד מצריך המון תיאומים , בחינה מעמיקה של היכולת של העסק להתפתח לעסק מצליח , יש כאן ניסיון לחזות את העתיד, ויש כמובן המון דברים שקשה מאוד לצפותם מבעוד מועד.

על כן במקרים רבים יש יתרונות רבים ברכישת עסק פעיל, לעיתים רכישת עסק פעיל היא הדרך שלכם להפוך את החלום להיות עצמאי למציאות בצורה הרבה יותר חלקה ונעימה מאשר להקים עסק חדש מהיסודות .


היתרונות והחסרונות של רכישת עסק פעיל

אגע במספר נקודות שחשוב לשים אליהם לב , נושא שיווק ופרסום העסק הוא אחד המכשולים הגדולים והיקרים ביותר על מנת למתג את העסק כעסק מצליח , רכישה של עסק שכבר עובד הוא לעיתים יכול להיות יתרון וחסרון בו זמנית משום " כולם בשכונה מכירים כבר את הפלאפל המקומי אבל יש לו טעם נורא!"

מה זה אומר בעצם ? זה אומר שאין צורך לפרסם את העסק כי כולם כבר מכירים אותו , שזה יתרון ,אולם מצד שני היתרון הזה הוא חיסרון משום שיצא לעסק שם רע , בגלל שיש לעסק (לצורך העניין) שם רע ניתן לרכוש אותו במחיר מוזל , אבל ביתרון הזה יש גם חסרון משום שצריך להשקיע כסף רב ומחשבה במיתוג מחדש של העסק ובהפקת מלוא הפוטנציאל שלו.
 

רכישת עסק פעיל

 
     
 
בתי קפה, מסעדות ובארים
 
     
  בתי קפה, מסעדות ובארים  
     
 
 
     
 
קמעונאות / סיטונאות / חנויות
 
     
  קמעונאות / סיטונאות / חנויות  
     
 
 
     
 
תעשיה, ייצור, יבוא שיווק והפצה
 
     
  תעשיה, ייצור, יבוא שיווק והפצה  
     
 
 
     
 
עסקאות נוספות
 
     
  עסקאות נוספות  
     
 
לקביעת פגישת ייעוץ
לא מחייבת וללא עלות

חייגו
03-7445511
או מלאו פרטיכם:

ביזנס פלאן - ייעוץ וליווי לעסקים - Business Plan
בדיקת כדאיות השקעה     בדיקת כדאיות להשקעה     בדיקת כדאיות לעסק     בדיקת כדאיות לפתיחת עסק     גיוס אשראי לעסקים     גישור עסקי     הלוואה לעסק חדש     מחזור משכנתא     רוצה למכור עסק?     בדיקת כדאיות עסקה     עסקים להשקעה     מימון לעסק חדש     יועצים עסקיים     מתווך עסקים    
ייעוץ עסקי לעסקים פעילים     רכישת עסק פעיל     עסקים להשקעה     בתי קפה למכירה     מכירת עסקים     תיווך עסקים     זכיינות     עסקים חמים     הקמת עסק חדש     זכיינות בתי קפה     עסקים למסירה    
טלפון - 03-7445511  |   פקס: - 1533-744-5511